Yardım İmei Atılmış Ama Bootloader Kapalı Ne Yapabilirim

Mertsvl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
Merhaba Sorunum Telefona İmei Atılmış Fakat Kamera Mor Çekiyo Gece Modunda Ve Parmak İzi Görmüyo Sitede Yeni Paylaşılan Modem Dosyasını Atmam İçinde Bootloader Açık Olmalıymış Nası İmei Atımış Tekrarmı Kapatılmış Bilmiyorum Açmam İçin Ne Yapabilirim Modem Dosyası Atamıycağım İçin Güncelemede Yapamıyorum Mor Çekme Sorununuda Çözemiyorum Ücretli Uygulama Lazımsa İsim Vererek Yazarsanız Çok Sevinirim Nası Bi Yol İzliyeceğim Hakında Telefon Modelim Mi 11 Lite 4.5G Miu Global 13.0.9

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Bootloader kilidini açmak için başvuru yapın. Kilit açılınca istediğiniz dosyayı yükleyin.

Maliksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Violentra
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Merhaba Sorunum Telefona İmei Atılmış Fakat Kamera Mor Çekiyo Gece Modunda Ve Parmak İzi Görmüyo Sitede Yeni Paylaşılan Modem Dosyasını Atmam İçinde Bootloader Açık Olmalıymış Nası İmei Atımış Tekrarmı Kapatılmış Bilmiyorum Açmam İçin Ne Yapabilirim Modem Dosyası Atamıycağım İçin Güncelemede Yapamıyorum Mor Çekme Sorununuda Çözemiyorum Ücretli Uygulama Lazımsa İsim Vererek Yazarsanız Çok Sevinirim Nası Bi Yol İzliyeceğim Hakında Telefon Modelim Mi 11 Lite 4.5G Miu Global 13.0.9
Hocam MTK işlemcili bir cihaz kullanıyorsaniz bunu cihaz ismini aratarak öğrenebilirsiniz eğer MTK ise gerekli yazılımlar var bunları PC nize kurup 10 saniyde bootloader kilidini açabilirsiniz.

arifesat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif Esat
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Meslek
Öğrenci
Konular
2
telefona imei atılmış ikinci simde takılı bi şekilde bi telefon satın aldım o imei varken başvurum onaylanırmıki
Hesaba kaydettiğiniz telefon numarasına erişebilmeniz önemli içindeki SIM fark etmez. Zaten içindeki SIM'in numarasına kaydedersiniz. Telefonu güncellemenizi de tavsiye etmem ben de 13.0.9 kullanıyorum ve forumdaki modem sorunsuz çalışıyor, yeni sürümlerde sıkıntı yaşayanlar var.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bootloader açma başvurusu yapmayı deneyin. Modem dosyası kaynaklı hata verebilir. Hata vermezse kilit açar güncelleme yapar modem yüklersiniz yapamazsanız Destek almanız gerekli.

Mertsvl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
Bootloader açma başvurusu yapmayı deneyin. Modem dosyası kaynaklı hata verebilir. Hata vermezse kilit açar güncelleme yapar modem yüklersiniz yapamazsanız Destek almanız gerekli.
çok ama çok teşekür ederim gayet açıklıyıcı sadece şurda bişey sormak istiyorum cihazda şuan imei var ama bootloader yaptıgımda qcn yedegimin olması lazım bootloader olmadan alamıcam bootloaderdan sonra qcn bozulurmu o sırada alabilirim qpstden nasıl bi yol izlemem lazım sadece aklımdaki sorun bu efs yedeğinide bootloder attıktan sonra alabilcem bazı cihazlarda paylaşılan qcn editliyip kulanabiliyor ama çalışan qcn dosyamı yedeği bootloaderda sıfırlanırmı yedeği almadan mı açıyım bootloader

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
çok ama çok teşekür ederim gayet açıklıyıcı sadece şurda bişey sormak istiyorum cihazda şuan imei var ama bootloader yaptıgımda qcn yedegimin olması lazım bootloader olmadan alamıcam bootloaderdan sonra qcn bozulurmu o sırada alabilirim qpstden nasıl bi yol izlemem lazım sadece aklımdaki sorun bu efs yedeğinide bootloder attıktan sonra alabilcem bazı cihazlarda paylaşılan qcn editliyip kulanabiliyor ama çalışan qcn dosyamı yedeği bootloaderda sıfırlanırmı yedeği almadan mı açıyım bootloader
rica ederim ona yapacak bir şey yok. Bazen kilit açınca siliniyor bazen silinmiyor. Silinirse artık başka cihaza ait bir qcn ile işlem yapılır.

Maliksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Violentra
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Bootloader kilidi açarken veri silinmez bildiğim kadarıyla

Üst Alt