Soru IMEI atılma

ozcnyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÖZCAN YILDIZ
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak, geçen gün redmi note 7 satın aldım orijinal cihaz kayıtlı sandım fakat 3g destekli baska bir cihaz olarak kayıtlı sistemde bundan dolayı cihazda 4g hizmeti kullanamıyorum, herhangi 4g destekli telefon IMEI numarası ile kayıt yaparsam sorun çözülür mü ? Tanıdık bir arkadaşa sordum bu cihaza IMEI atılamayacagını söyledi böyle bir şey var mı ve son olarak Turkcell dışında diğer operatörlerde sıkıntı yaşanıyor note 7 de diye duydum aydınlatırsanız memnun olurum tskler..

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Mi8 Se Telefonumda 15 senelik imei var ve suan 4.5 gdeyim. Hattım Türk telekom fakat bunlarla hiçbir alakası yok müşteri hizmetleri ile görüşün.

Oyla:

ozcnyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÖZCAN YILDIZ
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Mi8 Se Telefonumda 15 senelik imei var ve suan 4.5 gdeyim. Hattım Türk telekom fakat bunlarla hiçbir alakası yok müşteri hizmetleri ile görüşün.
Görüştüm de sistemde discovery olarak gözüktüğü için 4g desteklemiyor denildi

Oyla:

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
O zaman cihazı aldığınız yer ile görüşmeniz daha iyi olacaktır bence.

Oyla:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Note 7 de bu işlem sonrası her hangi bir şebeke problemi yaşanmıyor. İme kullanılan cihazında ne olduğu önemli değil. Müşteri hizmetlerine sorun tabi ki ama IMEI atılmış cihaz kullanıyorum deyip kendinizi ele vermeyin :)

Oyla:

ozcnyldz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÖZCAN YILDIZ
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Neden aldığınız yerle görüşmüyorsunuz?
Normal bir satıcı dan aldım , oda şuan yurt dışında olduğu için ulaşıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Note 7 de bu işlem sonrası her hangi bir şebeke problemi yaşanmıyor. İme kullanılan cihazında ne olduğu önemli değil. Müşteri hizmetlerine sorun tabi ki ama IMEI atılmış cihaz kullanıyorum deyip kendinizi ele vermeyin :)
Yok hocam zaten onun farkındayım da , normal olarak 3g destekli bir telefon olarak gözüktüğü için 4gyi kullanamam normal değil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sizin attığınız imei hangi cihaza ait ve 4.5g hızında kullanabiliyor musunuz telefonu

Son düzenleme:
Oyla:

ersegun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erse
Cihazım
red mi note
Konular
1
sim kartı başka cihaza takıp 4.5g açın. sonra kendi cihazınızda kullanabilirsiniz.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam bende bugün aldım malum yolla kayıtlı note 7. Çok eski telefon imeisi atılmış. Bir sorun yok. 4.5g bağlanıyor.

Oyla:

neyzenyama

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
neyzen yaman
Cihazım
mi 6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak, geçen gün redmi note 7 satın aldım orijinal cihaz kayıtlı sandım fakat 3g destekli baska bir cihaz olarak kayıtlı sistemde bundan dolayı cihazda 4g hizmeti kullanamıyorum, herhangi 4g destekli telefon IMEI numarası ile kayıt yaparsam sorun çözülür mü ? Tanıdık bir arkadaşa sordum bu cihaza IMEI atılamayacagını söyledi böyle bir şey var mı ve son olarak Turkcell dışında diğer operatörlerde sıkıntı yaşanıyor note 7 de diye duydum aydınlatırsanız memnun olurum tskler..
çözüm buldunuz mu
bende Redmi 6 var ve arızalı telefonumun imei sini yazmak istiyorum ama başaramadım banada yardım edermisiniz.

Oyla:
Üst Alt