Soru İmei atıldıktan sonra twrp kaldırma

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Dovrudur zaten imei attirdim cihaza. Root kaldirinca yeni tanimlanan imei gitmis olabilir mi? Yoksa tamamen imei ile mi alakali?
hocam ahangi banka idi?

Magisk içinden, rootu,
şu uygulamaya karşı gizle. niye demediniz basitçe.

tüm sorun cıkaran bakncalık uygulamarına öyle giriyoruz.

brkoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi nite 8
Konular
12
Hiç bir şekilde sıkıntı olmaz hocam boot kilidi açık olduğu sürece kendiniz bile atabilirsiniz IMEI açık değilse harici işlemler atılır hocam
Merhaba. Mesaj gec gelmistir dediniz ama yine bu mesaji aldim 1 hafta kaldi uyarisi ile birlikte. Kontrol ediyorum *#06# ile ama farkli imei adresleri. Acaba 1.sim yuvasi icin bu uyari geliyor olabilir mi? Ben 2. Sim yuvasini kulkaniyorum.

Ayrica imei atilan yerle gorustum, sorun olmaz dedi ama tedirginim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

atesapo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Merhaba. Mesaj gec gelmistir dediniz ama yine bu mesaji aldim 1 hafta kaldi uyarisi ile birlikte. Kontrol ediyorum *#06# ile ama farkli imei adresleri. Acaba 1.sim yuvasi icin bu uyari geliyor olabilir mi? Ben 2. Sim yuvasini kulkaniyorum.

Ayrica imei atilan yerle gorustum, sorun olmaz dedi ama tedirginim.

Hocam sizinde görebileceğiniz üzere cihazınızdaki imei ile mesajda gelen imei eşleşmiyor.

Eski imeilerden biri için geliyor bu mesaj.

Cihazınızda yazılı olan imeiyi etkileyen herhangi bir durum gözükmüyor.

Ayrıca önceki mesajlarınız da sormuşsunuz. Oldu da imei silindi, uçtu birşey oldu herhangi bir sebepten ötürü. BL kilidini mi flash ile rom atarken kapatmadığınız sürece(clean all and lock) sorun olmaz. Yeniden imei atma işlemi çok basittir.

Kolay gelsin.

brkoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi nite 8
Konular
12
Hocam sizinde görebileceğiniz üzere cihazınızdaki imei ile mesajda gelen imei eşleşmiyor.

Eski imeilerden biri için geliyor bu mesaj.

Cihazınızda yazılı olan imeiyi etkileyen herhangi bir durum gözükmüyor.

Ayrıca önceki mesajlarınız da sormuşsunuz. Oldu da imei silindi, uçtu birşey oldu herhangi bir sebepten ötürü. BL kilidini mi flash ile rom atarken kapatmadığınız sürece(clean all and lock) sorun olmaz. Yeniden imei atma işlemi çok basittir.

Kolay gelsin.
Teşekkür ederim. Korkum imeiden dolayi degil de telefonun kullanilmaz hale gelmesinden dolayi aslinda. Kilit acik, dikkat edecegim.

Üst Alt