Sohbet İlk defa Xiaomi alacağım A1 mi, Redmi Note 4 mü

ahmetgurdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Samsung
Konular
3
Ben A1 de karar kıldım. Sebebi ise saf androido tercih etmem. Şuan memnunun herhangi bir problem yok.

Telefonu cepporttan aldım. Akşamına hemen kargoladılar. İlk alışverimdi herhangi bir problem yaşamadım.
hocam şarjı ne kadar gidiyor
[doublepost=1517846090,1517845997][/doublepost]
hayırlı olsun saf android iyidir ben seviyorum miui da çift uygulama kurma gibi 1-2 extra özellik var o nedenlerden dolayı miui kullanıyorum
hocam bu çift uygulama kurma olayını biraz açar mısın. birde bu birkaç extra özellik nedir mesela ben esas onları merak ediyorum

Yunkaai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Student/Translator
Konular
12
hocam bu çift uygulama kurma olayını biraz açar mısın. birde bu birkaç extra özellik nedir mesela ben esas onları merak ediyorum

Usta saat 12 de evden 100 şarj ile çıktım. Lte açık ve %50 parlaklıkta. Yaklaşık 1 saat spotify ve 1 saat civarında sosyal medya kullandım. Onun dışında standart sms telefon vs. Akşam 9 da dönerken 40 civarında şarjım vardı. Yoğun kullanımda bile rahat günü çıkartırsınız diye düsünüyorum.

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Ya ben büyük e kran telefon kullanabileceğimi sanmıyorum Benim2 çocuk onun mahveder, kıymetini bilmez kullanamaz

Benim tereddütte kaldığım nokta saf android mi yoksa miui arayüz mü i kisi hakkında da deneyimim yok Yardımcı olanlara ve fikrini paylaşanlara teşekkür ederim
Tercih meselesi. Ben sırf miui arayüzü için Xiaomi kullanıyorum mesela. miui daha hoş ve kullanışlı geliyor bana.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
istediğin uygulamadan 2 tane kurabiliyorsun misal 2 whatsapp 2 instagram gibi kameranın güzelleştirme olayları yüz güzelliği yapıyor kadınlar bu olayı seviyor genç trendi gibi birşey temalar var animasyonlu güzel görünüyor telefon bir çok özelliği var bu şekilde kullanıcı dostu 2 ci alan var windowsda ki 2 ci hesap gibi düşünün bu söylediklerim bana yarıyor o nedenle miui kullanıyorum linage os saf android diyelim bu özellikler için bir çok program kurmak gerekiyor reklam dolu hepsi bazende bu kadar stabil çalışmayabiliyor

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Ben o kadar costum rom kullandım bana göre en stabil en hızlı rom miui romları. Bence saf Androidden daha hızlı daha kullanışlı. A1 yerine aynı özellikte ama miui arayüzlü mi 5x alın. Ama bana sorarsanız pil açısından note 4 ikisinden de daha kullanışlı daha iyi.

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Ben de bu ikisi arasında kalmıştım. Redmi Note 4 ü tercih ettim.

ahmetgurdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Samsung
Konular
3
Arkadaşlar herkese iyi günler Mİ Al'e Miui arayüzü veya rom kurma imkanı var mı Ayrıca Mİ A2 çıkacak diye bir söylenti var
Bu konuyla ilgili duyumu olan var mı

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
mi a1 in miui arayüzlü versiyonu mi 5x arkadaşlar ,cihazlar aynı birkaç fark dışında birinde saf android birinde miui bulunuyor

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
hangi modelini aldınız bende mi a1 almayı düşünüyorum acaba daha iyisi varmı 5x alacaktım ondaki 4g band frekansı biraz daha düşüktü interneti iyi cekmez diye ondan vazgecmiştim

Üst Alt