Sohbet ikinci el mi 9t pro serüvenim.

Minik73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Telefonculara güvenilmez. Tüm esnafın sevdiği hacı lakaplı gerçekten hacca gitmiş, namazını kaçırmayan bir telefoncu var ilçemizde. Tamir de yapıyor cihazlara... Adamdan 1 kez telefon aldım, hacılığına güvenerek.. . Telefonu aldım eve gittim ama evde çekmiyor. Samsung Galaxy S4.. Diğer telefonlar full bizimki 1-2. Götürdüm, gösterdim. Çarşı merkezde full çekmesi gereken onda yarı kademe ve üstü çekiyor. Almadı geri... Bu dediğim olay s4 yeni çıktığı vakit oluyor tabi. Çokta iyi para vermiştim. Sonra başka tamirciye gittim, meğersem her yer kırık, silikonla tutturmuş. Dedi nereden aldın? Şurdan dedim, ohoo dedi normal, çok kez oradan cihaz gelmiş hepsi böyle. Arızalı cihazları alıp böyle saçma sapan işlemler yapıp satıyor.

O yüzden tamirci kılıklı telefoncuya pek güvenmem. İşi ehline yaptırmak gerekiyor.
üç kuruş para kazandıklarını zannediyorlar.
başka bir konuda 15 ile 20 gün içinde sıfır cihazların fiyatları%10-20 arası arttı
örnek: redmi note 10 pro 6/128 3650tl idi şuanda en uygun 4300 tl.(bu ara bu dönemde dolarda artmadı)
her kesim kolay para kazanma derdinde...
biz son tüketicinin işi zor...
işte bu yüzden ikinici el ve/veya yurtdışı garantisiz cihazlar almaya çalışıyoruz. (bizimde mi 9t pro serüvenimizde bu yüzden..)

bizler için hayırlısı olsun.
son söz:

Alma Mazlumun Ahını Çıkar Aheste Aheste..​

Allaha emanet olunuz

gerenimo57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Hepsinden öte biz Türk Milleti gerçekten insanlığımızı kaybetmişiz. Ne apartmanında ne trafikte ne ticarette kimsenin kimseye saygısı yok. Kimse de biz Türkler çok misafiriz geyiği yapmasın. Terör saldırısı olduğunda taksicilerin insanları nasıl kazıklayarak havaalanından kaçırdığını da gördük, deprem olunca kiraların nasıl uzaya çıktığını da gördük.
Esnaf esnaflıktan çıkmış zaten tek düşünceleri dolandırmak sahtekarlık 1 liralık işten 10 tl kazanma derdinde ve kazanıyor da şerefsizler. Biz normal maaşlı çalışanlar 10-15 yıllık arabalara zor binerken bu esnaf bozuntusu elde ettiği haksız haram kazançlarla her yıl araba değiştiriyor ama sorsan işler hep kötü hep kıt kanaat dükkanı çeviriyorlar.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
En son 6 sene önce telefoncuya telefon götürmüştüm ekran yenilemek için oradayken ekranda hiç bişey görünmüyordu eve gidince siyah nokta gördüm geri götürdüm hemen, adam bana ne dese iyi sen evde bi yerlere vurmuşsun dedi ve almadı o günden bu yana telefonculara güvenmem.

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
Geçmiş olsun öncelikle. İnsan sadece para için yaşamaz şerefi onuru için yaşar herzaman derim paranız gider ama insan tanırsınız Allah beterinden muhafaza etsin .

Üst Alt