Çözüldü İkinci alan problemi ( ÇÖZÜLDÜ DENEME YANILMA İLE )

• Konbuyu başlatan taslak
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 18K

taslak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mytpa
Cihazım
Mi6,Poco X3 NFC
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.0.1.0
Telefon Modeli
mi6
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhabalar.

telefonum mi6. son gelen güncelleme ile telefonunun 2.alanındayken ekran kilidine basınca veya durduk yere zamanla ekran kapanınca telefonu actıgımda direk 1.alana geçiş yapıyor şifreli olmasına rağmen.her ne olursa olsun ekran kilidine bassanız bile hep 1.alanda.güncellemeden sonra bununla karsılasmaya basladım artık bunaltıyor bu durum. şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler

Olmus biri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İkinci alan
Cihazım
Ximi redmi9pro
Konular
0
Sorunu kendim deneme yanılmalarla çözdüm . Yaptığım işlemler;
> Ayarlar
> Kilit ekranı & Parola
> Gizlilik Koruma Parolası
> Gizlilik Koruma Parolası kullan
> Sonrasında desen oluşturdum 2 kere aynı deseni girdim
> Sonrasında Şifrenizi unutmanız durumunda sıfırlayabilmeniz icin mi hesabınızı ekleyin diyor şifresini bilmeniz önemli bu mi hesabının !!! Ekle ye basıyoruz.
> Parmak izi ile kilidi aç pasif durumda oluyor.onu aktif edelim , ikinci alan için pin belirleyin diyor.pin giriyoruz 2 kere tamam diyoruz.
> Şimdi en başa döndük ayarlar , kilit ekranı & parola , gizlilik koruma parolası kısmına geldik ve kapatıyoruz aktifliğini
> Uyarı verecek Gizlilik koruma parolası kapalı olduğunda ögeleriniz koruma altında olmayacaktır diye kapat a tıklıyoruz sonra tekrar deseni girip kapatmıs oluyoruz
>Sonrasında tekrar gizlilik koruma parolası kısmına tıklıyoruz gizlik koruma parolası kullana tıklıyoruz.
> İkinci alan şifresini onaylayın penceresi geliyor orda şifremi unuttum'a basıyoruz.
> mi şifresini giriyoruz tamam'a basıyoruz
> Ve sorun ortadan kalkıyor.Bu dediğim adimlari tekrar yapıyorum mesela baştaki yazdıklarıma geri dönüyor,sonrasında bu çözümü yapıyorum sorun ortadan kalkıyor. kesinlikle çözümü budur.umarım yardımcı olur sızlerede
Salam nolar mene komek edin Allah xetrine cox vacipdi ikinci alan sifresini unutmusam gire bilmirem sifreni unnutun butonuda yoxduki teze sifre yazim komek edin nolar

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Salam nolar mene komek edin Allah xetrine cox vacipdi ikinci alan sifresini unutmusam gire bilmirem sifreni unnutun butonuda yoxduki teze sifre yazim komek edin nolar
Sorununuzu tam olarak özellikle de Türkçe olarak yazarsanız daha anlaşılır olacağı için cevap süresi de kısalır
haricen aynı sorunu lütfen bulduğunuz her konuya yazmayın konuda verilen işlemleri uygulamayı deneyin.

Oyla:

Olmus biri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İkinci alan
Cihazım
Ximi redmi9pro
Konular
0
Sorununuzu tam olarak özellikle de Türkçe olarak yazarsanız daha anlaşılır olacağı için cevap süresi de kısalır
haricen aynı sorunu lütfen bulduğunuz her konuya yazmayın konuda verilen işlemleri uygulamayı deneyin.
selam. Lutfen bu konuda bisey biliyorsabiz Allah rizasi icin yardim edin bana

Oyla:

Olmus biri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İkinci alan
Cihazım
Ximi redmi9pro
Konular
0
selam. Lutfen bu konuda bisey biliyorsabiz Allah rizasi icin yardim edin bana
Bakin ikinci alan actim sonrada sifremi kaybbetim simdi yeni sifre belirlemek istiyorum ama sifrenizi unnutuysaniz tekrar yenileye bilirsiniz diye bisey yok ne yapabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesajı okumuyorsunuz sanırım ?
konudaki işlemleri denediniz mi
Evvet vallahi denedim hepsi oluyorda ikinci alana sifre belirle diye bisey gelmiyor

Nolur yardim edin kadin basima kaldim aglaya aglaya

Sorunu kendim deneme yanılmalarla çözdüm . Yaptığım işlemler;
> Ayarlar
> Kilit ekranı & Parola
> Gizlilik Koruma Parolası
> Gizlilik Koruma Parolası kullan
> Sonrasında desen oluşturdum 2 kere aynı deseni girdim
> Sonrasında Şifrenizi unutmanız durumunda sıfırlayabilmeniz icin mi hesabınızı ekleyin diyor şifresini bilmeniz önemli bu mi hesabının !!! Ekle ye basıyoruz.
> Parmak izi ile kilidi aç pasif durumda oluyor.onu aktif edelim , ikinci alan için pin belirleyin diyor.pin giriyoruz 2 kere tamam diyoruz.
> Şimdi en başa döndük ayarlar , kilit ekranı & parola , gizlilik koruma parolası kısmına geldik ve kapatıyoruz aktifliğini
> Uyarı verecek Gizlilik koruma parolası kapalı olduğunda ögeleriniz koruma altında olmayacaktır diye kapat a tıklıyoruz sonra tekrar deseni girip kapatmıs oluyoruz
>Sonrasında tekrar gizlilik koruma parolası kısmına tıklıyoruz gizlik koruma parolası kullana tıklıyoruz.
> İkinci alan şifresini onaylayın penceresi geliyor orda şifremi unuttum'a basıyoruz.
> mi şifresini giriyoruz tamam'a basıyoruz
> Ve sorun ortadan kalkıyor.Bu dediğim adimlari tekrar yapıyorum mesela baştaki yazdıklarıma geri dönüyor,sonrasında bu çözümü yapıyorum sorun ortadan kalkıyor. kesinlikle çözümü budur.umarım yardımcı olur sızlerede
Adiniz nedirse bilmiyom ama su an halimi gorseniz xeanet edilmis bir kadin

Son düzenleme:
Oyla:

nuritalhad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Benim cihazımda ikinci alanı sildim sonra tekrar oluşturmak istedim fakat oluşturulmadı HATASI alıyorum yardım edebilecek var mı

Benim cihazımda ikinci alanı sildim sonra tekrar oluşturmak istedim fakat oluşturulmadı HATASI alıyorum yardım edebilecek var mı

Oyla:
Üst Alt