Çözüldü İkinci alan problemi ( ÇÖZÜLDÜ DENEME YANILMA İLE )

• Konbuyu başlatan taslak
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 18K

taslak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mytpa
Cihazım
Mi6,Poco X3 NFC
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.0.1.0
Telefon Modeli
mi6
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhabalar.

telefonum mi6. son gelen güncelleme ile telefonunun 2.alanındayken ekran kilidine basınca veya durduk yere zamanla ekran kapanınca telefonu actıgımda direk 1.alana geçiş yapıyor şifreli olmasına rağmen.her ne olursa olsun ekran kilidine bassanız bile hep 1.alanda.güncellemeden sonra bununla karsılasmaya basladım artık bunaltıyor bu durum. şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Birinci alana olduğu gibi ikinci alana da bir kilit deseni oluşturun ikinci alana geçmek istediğiniz zaman onun desenini birinci alana geçmek istediğiniz zaman da birinci alanın desenini girin aynı şekilde parmak izi tanımlayın her iki alana da farklı parmaklar ıle

Oyla:

taslak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mytpa
Cihazım
Mi6,Poco X3 NFC
Konular
6
Dediginiz gibi yaptın yine ayni durum devam ediyor.

Oyla:

taslak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mytpa
Cihazım
Mi6,Poco X3 NFC
Konular
6
Sorunu kendim deneme yanılmalarla çözdüm . Yaptığım işlemler;
> Ayarlar
> Kilit ekranı & Parola
> Gizlilik Koruma Parolası
> Gizlilik Koruma Parolası kullan
> Sonrasında desen oluşturdum 2 kere aynı deseni girdim
> Sonrasında Şifrenizi unutmanız durumunda sıfırlayabilmeniz icin mi hesabınızı ekleyin diyor şifresini bilmeniz önemli bu mi hesabının !!! Ekle ye basıyoruz.
> Parmak izi ile kilidi aç pasif durumda oluyor.onu aktif edelim , ikinci alan için pin belirleyin diyor.pin giriyoruz 2 kere tamam diyoruz.
> Şimdi en başa döndük ayarlar , kilit ekranı & parola , gizlilik koruma parolası kısmına geldik ve kapatıyoruz aktifliğini
> Uyarı verecek Gizlilik koruma parolası kapalı olduğunda ögeleriniz koruma altında olmayacaktır diye kapat a tıklıyoruz sonra tekrar deseni girip kapatmıs oluyoruz
>Sonrasında tekrar gizlilik koruma parolası kısmına tıklıyoruz gizlik koruma parolası kullana tıklıyoruz.
> İkinci alan şifresini onaylayın penceresi geliyor orda şifremi unuttum'a basıyoruz.
> mi şifresini giriyoruz tamam'a basıyoruz
> Ve sorun ortadan kalkıyor.Bu dediğim adimlari tekrar yapıyorum mesela baştaki yazdıklarıma geri dönüyor,sonrasında bu çözümü yapıyorum sorun ortadan kalkıyor. kesinlikle çözümü budur.umarım yardımcı olur sızlerede

Oyla:

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Biraz karışık gibi görünsede çözüm basit mis aslında anlatmak istediğim de buna yakın bir şeydi

Oyla:

Xioamiacaba acaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mi acaba
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
1
Biraz karışık gibi görünsede çözüm basit mis aslında anlatmak istediğim de buna yakın bir şeydi
Bu kısmı keşfettiğimde çok beğenmiştim.farklı parmak ve farklı şifreler ile kolaylıkla iki alan yönetilebiliyor.

Oyla:

HiLim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HiLim
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Merhabalar
Yaş arkadaşlar iptal etmiş oldugum Gizlilik koruma parolasini tekrar her iki alanınıda ben
neden aktiflestiremiyorum neden bu kdar
Zor ki denemediğim yöntem kalmadı lütfen
Yardım.

Son düzenleme:
Oyla:

HiLim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HiLim
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Merhabalar
Yaş arkadaşlar iptal etmiş oldugum Gizlilik koruma parolasini tekrar her iki alanınıda ben
neden aktiflestiremiyorum neden bu kdar
Zor ki denemediğim yöntem kalmadı lütfen
Yardım.
Galiba burdan yardım alamicam.

Oyla:

Hsyn32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8
Konular
0
Birinci alana olduğu gibi ikinci alana da bir kilit deseni oluşturun ikinci alana geçmek istediğiniz zaman onun desenini birinci alana geçmek istediğiniz zaman da birinci alanın desenini girin aynı şekilde parmak izi tanımlayın her iki alana da farklı parmaklar ıle

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
merhabalar.

telefonum mi6. son gelen güncelleme ile telefonunun 2.alanındayken ekran kilidine basınca veya durduk yere zamanla ekran kapanınca telefonu actıgımda direk 1.alana geçiş yapıyor şifreli olmasına rağmen.her ne olursa olsun ekran kilidine bassanız bile hep 1.alanda.güncellemeden sonra bununla karsılasmaya basladım artık bunaltıyor bu durum. şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler
Hocam konunuz çözülmüş başlıkta görüldüğü kadari ile. Yalnız konu çözüldüğü zaman önek değiştiriliyor. Yardım olan öneğinizi çözüldü diye değiştirebilir misiniz?

Oyla:
Üst Alt