Karşılaştırma İki cihaz arasında kaldım öneriniz nedir?

Titanic024

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi10t
Konular
10
Poco da ahize sorunu yazılım sorunu ve popup kamera eksiği var diye biliyorum diğerinde ips ekran dışında çok ekşi yani görmedim mi 10 t alacağım gibi duruyor yorumlar için teşekkürler

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
Poco da ahize sorunu yazılım sorunu ve popup kamera eksiği var diye biliyorum diğerinde ips ekran dışında çok ekşi yani görmedim mi 10 t alacağım gibi duruyor yorumlar için teşekkürler
Kardeşinize uygun bir telefonsa sıkıntı yok

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
mi10t de ekran sararması var :)
her cihaz aynı sorunlar olacak diye birşey yok poco 2 pro ben 1 sene kullandım tek sorun yaşamadım.

Titanic024

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi10t
Konular
10
Kardeşinize uygun bir telefonsa sıkıntı yok
Fiyat anlamında olsun diğer farklar anlamında daha mantıklı duruyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi10t de ekran sararması var :)
her cihaz aynı sorunlar olacak diye birşey yok poco 2 pro ben 1 sene kullandım tek sorun yaşamadım.
Sararmayi ilk defa senden duydum hocam tabi her cihazın kronik hataları olmuyor değil

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Arkadaşım merhaba iki cihazda çok güzel. Ben Mi 10T kullanıyorum gayet memnunum. Poco tercih etmedim çünkü Mi serisi güncelleme, malzeme kalitesi olsun daha ön planda duruyor. Poco F2 pro amoled ekran kullanıyor Mi 10T İps kullanıyor. Hayatımda bir defa amoled kullandım ekran pixeli yandı ben sevmiyorum amoled ekranı. Bu zamana kadar İps ekran kullandım gayet de memnunum. Amoled de siyahlar daha siyah Ipsde ise beyazlar daha beyazdır. Şarj tüketiminde ise İps %20 daha fazla şarj harcar. Bunları göz önünde bulundurarak tercih yaparsan daha faydalı olur. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
Fiyat anlamında olsun diğer farklar anlamında daha mantıklı duruyor
Mi 10tden bahsediyorsanız poco f2 daha ucuz. Şahsen ben f2 pro tercih ederdim kameraya çok fazla önem vermeyen birisi olarak happy~~

Titanic024

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi10t
Konular
10
Arkadaşım merhaba iki cihazda çok güzel. Ben Mi 10T kullanıyorum gayet memnunum. Poco tercih etmedim çünkü Mi serisi güncelleme, malzeme kalitesi olsun daha ön planda duruyor. Poco F2 pro amoled ekran kullanıyor Mi 10T İps kullanıyor. Hayatımda bir defa amoled kullandım ekran pixeli yandı ben sevmiyorum amoled ekranı. Bu zamana kadar İps ekran kullandım gayet de memnunum. Amoled de siyahlar daha siyah Ipsde ise beyazlar daha beyazdır. Şarj tüketiminde ise İps %20 daha fazla şarj harcar. Bunları göz önünde bulundurarak tercih yaparsan daha faydalı olur. Umarım yardımcı olmuşumdur.
Şarj konusunda bende amoloed çok hızlı bitiyordu gibi geldi onun dışında mi 10 t almaya karar verdim Ankara mi storden

Mi 10tden bahsediyorsanız poco f2 daha ucuz. Şahsen ben f2 pro tercih ederdim kameraya çok fazla önem vermeyen birisi olarak happy~~
F2 pro 8 ram 6399 mi 10 t 5299 :)

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
Şarj konusunda bende amoloed çok hızlı bitiyordu gibi geldi onun dışında mi 10 t almaya karar verdim Ankara mi storden

F2 pro 8 ram 6399 mi 10 t 5299 :)
Mi store fiyatı bilmem ama internet sitesinde 5000 altı

Üst Alt