Sohbet İdlib'te konvoyumuzun vurulması

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Allah rahmet eylesin. Ailelerine ve bize de sabır ihsan eylesin.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Allah cc tüm şehitlerimize rahmet eylesin, milletimizin başı sağolsun, ailelerine sabırların en büyüğü olan sabrı cemil niyaz ediyorum. Her bir metrekaresi şehit kanlarıyla sulanmış bu aziz vatan için canını hiçe sayarak, ölümü görev saymış kahramanlarımız biliyoruz ki ölü değillerdir. Rabbim onlar gibi bizlere de şahadeti nasip etsin. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır , şimdi birlik olma tek yürek tek yumruk olma vaktidir. Unutmayalım ki ezelden beri Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Allah aziz ordumuzun yardımcısı olsun.

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Akşam 9 şehidimiz vardı, sabah haberlerde 33 şehidimiz olduğu söyleniyor. Sosyal medyada çok fazla şehidimiz olduğu gerçekleri söylemedikleri yazıyo. İnşaallah gerçek değildir. Tüm şehidlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.

reos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Noter
Konular
5
Arkadaşlar şunu bir türlü anlamış değilim. Neden şehidimiz 22 iken 5 söylensin, kime ne yararı var, ayrıca 1 şehidimiz olsa da durum aynı değilmi, lütfen polemik yapıp milleti ayrıştırmaya çalışan kişilere karşı duyarlı olalım, 1’i de aynı 1000’i de aynı. Tüm şehitlerimize rabbimden rahmet diliyorum.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Arkadaşlar şunu bir türlü anlamış değilim. Neden şehidimiz 22 iken 5 söylensin, kime ne yararı var, ayrıca 1 şehidimiz olsa da durum aynı değilmi, lütfen polemik yapıp milleti ayrıştırmaya çalışan kişilere karşı duyarlı olalım, 1’i de aynı 1000’i de aynı. Tüm şehitlerimize rabbimden rahmet diliyorum.
Tepki gösterilmesinin önüne geçilmesinden dolayı olabilir. Şehit sayısının 1 ya da 100 olmasının az önemli ya da çok önemli gibi bir ayrıma sebep olma gibi bir durum yok ortada. Fakat sosyal medya ağlarının yavaşlatılması da durumun ciddiyetinin bir göstergesi. Bu yavaşlatmanın iki sebebi olabilir, birincisi hükümete gelecek olan tepkilerden kaçmak, bir diğer sebep ise halkı yalan yanlış bilgilerden korumak. Temennim sebebin ikincisi olması yönünde umarım öyledir. Şehitlerin ailelerine sabır diliyorum..

Faruk89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
10
Sonuçta savaştayiz çiçek uzatacak halleri yok ha Suriye'de olmasak suriyelileride içeri almasak sınırlarımız da dursakta ölüm kaçınılmaz tüm dünya vs biz adamlar bizim topraklara göz dikmiş alamayacaklar ama rahatda durmazlar tarih boyu büyük bedeller ödeyerek bu zamana gelmişiz Allah yardımcımız olsun

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam, yazınızın çoğu kısmına ayrıştırıcı unsurlara pay vermemek adına KATILMAKLA beraber 1 ile 1000 konusuna ayrı bakmaktayım. Pazardan nar alıp eve gelip saymıyoruz içindekileri. Elbette fark eder sayı ve elbette ehemmiyetlidir. Manevi yönü yükseltip, olayın maddi yönünü göz ardı etmeyelim. Saygılar...

Not: Sözlerim polemik içerikli değildir. Acımız, fiziken kendini bu memleketin ferdi hisseden ve manen kendini bizim kimliğimizde gören bütün insanlarındır. Sözün özü: Vatan Sağ Olsun!

Üst Alt