Diğer HyperVoltran ve Akif

• Konbuyu başlatan Synx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 583
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
13u için rom yapılmış telegram grubundan rom ile ilgili bilgi almak istediğim de sebepsiz yere bir anda "Banla bu i*i ve o****** ç******" diye küfürle karşılaşıp gruptan banlandım. Akif denilen haysiyetsiz şahıs yüzünden Elite romun satışı olmadığını da bilmeyenler için belirtmek isterim. Bu durum sadece bu konuya özel değil sosyal medya da yaptığı paylaşımları bilenler vardır. Eğer ki karşınıza çıkarsa itibar etmeyin. Yapmış oldukları romu almayın aldırmayın.

Bu konudan mütevellit burda ki arkadaşları bilgilendirmemden ötürü banlanma gibi bir durum söz konusunun olmamasını rica ederim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Akif Kulak diye bir dolandırıcı vardı bir zamanlar... Yine aynı kişi mi acaba?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Akif Kulak diye bir dolandırıcı vardı bir zamanlar... Yine aynı kişi mi acaba?
Evet o kepçe kulak. Kendisini tanımam etmem şahsen görüşüp konuşmuşluğum yok o da beni tanımaz etmez. Ama gelip bir anda farklı bir romun yapımcısının grubunda bulunup direk küfür yiyip banla bunu demesi yanlış

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ben de tanımıyorum ama bir dönem forumda birilerinin telefonu onaracağım diye bozmuştu, bir kaç kişiden de para alıp cihazını yapmamıştı diye hatırlıyorum. Bunun gibi dolandırıcılardan sonra zaten forumda ücretli onarım yapılması için teknisyen rütbesi getirilmişti. Oradan aklımda kalmış... Sizin adınıza bahtsızlık olmuş bu tarz biriyle karşılaşmanız. Neyse sağlık olsun diyelim zaten onun değer gördüğü gruptan, desteklediği romdan hayır gelmezdi :D

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Ben de tanımıyorum ama bir dönem forumda birilerinin telefonu onaracağım diye bozmuştu, bir kaç kişiden de para alıp cihazını yapmamıştı diye hatırlıyorum. Bunun gibi dolandırıcılardan sonra zaten forumda ücretli onarım yapılması için teknisyen rütbesi getirilmişti. Oradan aklımda kalmış... Sizin adınıza bahtsızlık olmuş bu tarz biriyle karşılaşmanız. Neyse sağlık olsun diyelim zaten onun değer gördüğü gruptan, desteklediği romdan hayır gelmezdi :D
Sonuna kadar katılıyorum hocam yazdığınıza.

Duymuştum o durumu hatta yetmeyip sosyal medya da yaptığı bir paylaşımda yapılan onarımı ilk defa biz yapıyoruz falan gibisinden paylaşımda bulunmuştu :D

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Voltron romu aktif kullanıyorum.
Dolandırıcı vs değil çok güzel işler yapıyor.
Sizin banlama amaçları nedir cidden merak ettim bu Akif denen kişi hakkında detaylı bilgi var mı ?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Voltron romu aktif kullanıyorum.
Dolandırıcı vs değil çok güzel işler yapıyor.
Sizin banlama amaçları nedir cidden merak ettim bu Akif denen kişi hakkında detaylı bilgi var mı ?

Romu bilmiyorum ve deneyimlemedim ama eğer romun geliştiricisi akif kulak ise bence o romu acilen değiştirin hocam. Forumda profili vardı diye hatırlıyorum ama aramada çıkmıyor. Banlanan üyeler görünmüyor mu acaba?

O dönemde Zenex hocam yetkiliydi ve mağdurların mağduriyetlerini kendisi giderip, o açıklama yapmıştı. Detaylı bilgiyi hatırlıyorsa kendisine veya adminlere sorabilirsiniz ben sadece aklımda kaldığı kadarıyla yazdım.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Romu bilmiyorum ve deneyimlemedim ama eğer romun geliştiricisi akif kulak ise bence o romu acilen değiştirin hocam. Forumda profili vardı diye hatırlıyorum ama aramada çıkmıyor. Banlanan üyeler görünmüyor mu acaba?

O dönemde Zenex hocam yetkiliydi ve mağdurların mağduriyetlerini kendisi giderip, o açıklama yapmıştı. Detaylı bilgiyi hatırlıyorsa kendisine veya adminlere sorabilirsiniz ben sadece aklımda kaldığı kadarıyla yazdım.
Çok eski bir konudan bahsediyoruz sanırım.
Hayır bu kişi romun geliştiricisi değil sadece grubun bir üyesi. Romun geliştiricisi arkadaş oldukça güzel iş yapıyor ama burada arkadaş kurbanı olmuş. Akif denen kişinin forum geçmişini bilmiyorum ufak çapta bir iki konuşmam oldu bana bir yanlışı olmadı. Tabi buradaki küfür durumu epey kırmızı çizgi bu şekilde küfür edip bir insanı banlamak büyük terbiyesizlik hatta ahlaksızlık.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Çok eski bir konudan bahsediyoruz sanırım.
Hayır bu kişi romun geliştiricisi değil sadece grubun bir üyesi. Romun geliştiricisi arkadaş oldukça güzel iş yapıyor ama burada arkadaş kurbanı olmuş. Akif denen kişinin forum geçmişini bilmiyorum ufak çapta bir iki konuşmam oldu bana bir yanlışı olmadı. Tabi buradaki küfür durumu epey kırmızı çizgi bu şekilde küfür edip bir insanı banlamak büyük terbiyesizlik hatta ahlaksızlık.

Eh oldukça eski bir konu sayılır. Kendisi ülkemizdeki ilk Xiaomi dolandırıcılarından biri. :) Bildiğim kadarıyla da hiç bir yurt içi topluluk veya ekip kendisini sicilinden dolayı kabul etmiyor. Yabancı bir ekibe yaklaşmaya çalışmasını bu nedenle anlıyorum. Tercih sizin tabii ki fakat eski Xiaomi kullanıcıları için iyi hatıraları olan bir isim değil.

Yarici32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
4
13u için rom yapılmış telegram grubundan rom ile ilgili bilgi almak istediğim de sebepsiz yere bir anda "Banla bu i*i ve o****** ç******" diye küfürle karşılaşıp gruptan banlandım. Akif denilen haysiyetsiz şahıs yüzünden Elite romun satışı olmadığını da bilmeyenler için belirtmek isterim. Bu durum sadece bu konuya özel değil sosyal medya da yaptığı paylaşımları bilenler vardır. Eğer ki karşınıza çıkarsa itibar etmeyin. Yapmış oldukları romu almayın aldırmayın.

Bu konudan mütevellit burda ki arkadaşları bilgilendirmemden ötürü banlanma gibi bir durum söz konusunun olmamasını rica ederim.
Hyper voltoronun sahibi mert tam bir hırsız gore mods yapımcısının romlarini ve eklentilerini çalıp rom yapıyor millete satmaya çalışıyor bende kavga ettim korktu engelledi mi 13 için rom arıyorsan forumda paylaştım ücretsiz hyperospower kullanabilirsin kardeşim kendi yaptığım rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt