Haber HyperOS Güncellemesi: İşler Hiç de Yolunda Değil gibi!

HyperOS Güncellemesi: İşler Hiç de Yolunda Değil gibi!
Günümüzün popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi, kullanıcılarına yenilikçi ve güncel teknolojiler sunma konusunda kendini kanıtlamış bir marka. Ancak son dönemde yaşanan bir olay, Xiaomi’nin yeni HyperOS güncellemesinde işlerin hiç de yolunda olmadığını gösteriyor gibi. Xiaomi’nin HyperOS güncellemesi, kullanıcılara cihazlarını daha güvenli ve performanslı hale getirme imkanı...

Kaynak

Okumaya devam et...

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
İşler yolunda değilden sonrasını okumadım. Adam gibi yap be Xiaomi şunu be. Yeter artık daha iyi bişey bekliyoruz. Birde her yeni şey çin romuna özel globalede bişeyler getir yahu. Miui14 dedin globalde birşey göremedik Allahtan xiaomi.eu varda adamlar çin bazlı romu globale çeviriyor uğraşmıyoruz.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Tek bir model serisine (14 serisi) sık sık güncelleme vermek yerine pilot seri sayısını arttırıp diğer cihazlardan da kullanıcı geri bildirimleri alsalar süreç daha hızlı işler aslında. Sonuçta 14 serisi daha yeni çıktı ve kullanıcı sayısı diğer modellere kıyasla az. Birde bunun geri bildirim göndermeyen kullanıcıları olduğunu da varsayarsak geliştirip yayınlanmasını daha çok bekleriz gibime geliyor.
Bu aklıma şunu getiriyor " biz 14 serisi için romu yapalım. En stabilize haliyle diğer cihazlara da portlarız."

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Miui hatalarla dolu bi işletim sistemi hyperos ta öyle olacak ekstra birşey beklenmemeli bence.

Üst Alt