Soru Hybrid Pro HD ve Hybrid Pro HD 2

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
2.5 senedir kullandığım Samsung kulaklığım bozuldu ve 100 lira bütçemle Hybrid Pro HD 2 almaya karar verdim fakat internetteki fiyatlarda biraz dengesizlik var bu 2 kulaklığın fiyatları aynı veya 2. versiyonu daha ucuz. Bazı kullanıcılar da 2. versiyonunda ses tuşlarının bir süre sonra algılamadığını yada kulaklığın birinin sesinin giderek azalıp tamamen bozulduğunu yazmışlar. Ben bu yorumları göz önünde bulundurarak bu 2 kulaklıktan birini alacağım ama karar veremedim kullananlar bana fikir verebilir mi? Farklı kulaklık öneriniz varsa yazabilirsiniz :)
Mi 8 SE kullanıyorum.

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Ben 1 yıldır hybrid pro HD kullanıyorum merak ettiğiniz bir şey var ise buyrun

Oyla:

superdem

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
iPhone 6s
Konular
0
İnanılmaz kararsızım . Aklım PRO HD 2 de ama bilemiyorum. Hangisini tercih etmeliyim

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Size kendi kullandığım kulaklığı önermeyi düşünüyordum fakat ınternetten araştırma yapınca fiyatının iki kattan fazla arttığını gördüm. 200 TL bandına yaklaşmış. Urbanears marka. Baslar tizler ses kalitesi yüksekliği çok iyi ama bütçe meselesi tabiki

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Oyla:

Acemi Üstad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
acemi
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
2.5 senedir kullandığım Samsung kulaklığım bozuldu ve 100 lira bütçemle Hybrid Pro HD 2 almaya karar verdim fakat internetteki fiyatlarda biraz dengesizlik var bu 2 kulaklığın fiyatları aynı veya 2. versiyonu daha ucuz. Bazı kullanıcılar da 2. versiyonunda ses tuşlarının bir süre sonra algılamadığını yada kulaklığın birinin sesinin giderek azalıp tamamen bozulduğunu yazmışlar. Ben bu yorumları göz önünde bulundurarak bu 2 kulaklıktan birini alacağım ama karar veremedim kullananlar bana fikir verebilir mi? Farklı kulaklık öneriniz varsa yazabilirsiniz :)
Mi 8 SE kullanıyorum.

10 larca kulaklık deneme şansım oldu.
klasik müzik için Pro HD , Bass müzikler VE Daha derin detaylar için PRO 2
Müzisyenlere sorduğum Video en iyi Rehber ve cevap olacaktır diye düşünüyorum: youtube.com/watch?v=ijvaq_ipZ9g
Fiyatı hiç görmeyin. ORJİNAL OLSUN YETER

Oyla:

mkursat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MehmetKürşat
Cihazım
Huawei p20 lite
Konular
0
Mi 8 SE kullanıyorum.
Hocam ben ikisini de kullandım, çok net bir şekilde hybrid pro HD ' yi al derim. Çünkü pro 2 de baslar daha fazla ve bu da müzikteki ince ayrıntı seslerin önüne geçiyor, onları duyamıyorsun. Ben ilk önce pro hd yi kullanıyordum (4 yıl kullandım) o bozulunca hd 2 yi alayım deneyeyim dedim. Aldım ve hayal kırıklığına uğradım alıştığım o saf sesi almadığım için.

Oyla:
Üst Alt