Soru Hybrid Pro HD ve Hybrid Pro HD 2

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
2.5 senedir kullandığım Samsung kulaklığım bozuldu ve 100 lira bütçemle Hybrid Pro HD 2 almaya karar verdim fakat internetteki fiyatlarda biraz dengesizlik var bu 2 kulaklığın fiyatları aynı veya 2. versiyonu daha ucuz. Bazı kullanıcılar da 2. versiyonunda ses tuşlarının bir süre sonra algılamadığını yada kulaklığın birinin sesinin giderek azalıp tamamen bozulduğunu yazmışlar. Ben bu yorumları göz önünde bulundurarak bu 2 kulaklıktan birini alacağım ama karar veremedim kullananlar bana fikir verebilir mi? Farklı kulaklık öneriniz varsa yazabilirsiniz :)
Mi 8 SE kullanıyorum.

xxparlak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
olcay
Cihazım
mi 6
Konular
7
Ben de anlamadım. Normalde 2. Si daha pahalı olmalı ama değil. Ben de alacağım ama kararsızım

Oyla:

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
Ben de anlamadım. Normalde 2. Si daha pahalı olmalı ama değil. Ben de alacağım ama kararsızım
pro2 yi aldım memnunum. İlk aldığımda ses düzeyini biraz düşük buldum ama kullandıkça ses düzeyi arttı basları çok güzel tizleri de öyle hoşuma gitti.

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Türkiye' de satılan hiçbir sitede ismini doğru yazmamışlar o yüzden, hybrid pro hd diye satılan modelin iki adı vardır, biri "mi pro hd" diğer adı ise "mi in-ear headphones pro hd". Hybrid pro hd 2 diye satılan modelin asıl adı ise "mi in-ear headphones pro 2" dir ve mi pro hd modelinin değil piyasada hybrid pro diye satılan ve asıl adı "mi in-ear headphones pro" olan ve 110-120₺ civarında satılan kulaklığın ikinci modelidir. Fiyat karmaşıklığı da bundan geliyor. Sen şimdi "mi pro hd" ve " mi in-ear headphones pro 2" arasında kalmışsın ikisinin arasında pek bir fark yok sadece pro 2 modelinin bassları ve ses berraklığının 1 tık daha iyi olduğu söyleniyor fiyat açısından da daha uygun olduğunu varsayarak pro 2 modelini öneririm. Ben de aynısını alıcam çok araştırdım. Miui marketten (orada da "Xiaomi hybrid pro 2 hd" yazmışlar o da dikkatimi çekti şuan) alabilirsin orjinal olarak.

Oyla:

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Bi firma isimlendirme konusunda bu kadar mı kullanıcı düşmanı olur ya. Zaten aldığımız çakma çıkar mı korkusu var. Konumuza dönersek ikisini de kullanan var mı? Pro 2 hakkında pek inceleme yok gibi ve pro hd çok daha popüler geldi.

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
2 gündür pro hd 2 kullanıyorum soruları alayım

Oyla:

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
2 gündür pro hd 2 kullanıyorum soruları alayım
Hocam nereden aldınız ve 2 günde sesler tam oturmamıştır belki ama bir inceleme yapabilir misiniz? Rock zircon kullanıyordum fakat bozuldu ve kulaklık arayışındayım. 100 tl civarı daha iyi bir seçenek yok sanırım.

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
pro hd ve pro 2 modelleri arasında cidden karar vermek çok zor, Türkiye'de pro 2 için inceleme yok doğru düzgün ama yabancı kaynaklarda pro hd den bir tık daha iyi olduğunu söylüyorlar, diğer yandan da pro hd Türkiye'de çok övülen bir model. Aslında pro 2'nin hepsiburada gibi bir sitede satılması ve teknoloji kanalları tarafından incelenmesi onu bu senenin pro hd'si yapabilir, yazık ki çıkışı üzerinden yaklaşık yarım sene geçen bir f/p kulaklığı Türkiye'de pazarlama yoksunluğu yüzünden pek bilinmiyor.

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Hocam nereden aldınız ve 2 günde sesler tam oturmamıştır belki ama bir inceleme yapabilir misiniz? Rock zircon kullanıyordum fakat bozuldu ve kulaklık arayışındayım. 100 tl civarı daha iyi bir seçenek yok sanırım.
Hocam daha önceden piston basic edition modelini kullanıyordum ondan geçince çok iyi geldi ,amatör dinleyiciyim lakin basslar çok iyi ,müzik içinde her şeyi her ritmi duyabiliyorsunuz. Kulağa da çok güzel oturuyor. Şuanda çok memnunum daha öncesinde kz edr1 kulaklıkda kullanmıştım ama bu bambaşka . N11 üzerinden 115 tl ye aldım link veremiyorum maalesef , benimde kaynaklarda araştırdığıma göre pro hd 2 bir tık daha önde pro hd ye göre.

Oyla:

İlkerp16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Kanka iki gun once pro hd aldim mi 8 kullanicisiyim ben boyle bir kulaklik gormedim daha once.. genelde sesi yuzde 80 olarak kullaniyorum yuksek sesde basimi agritiyor sesler cok net bende kararsiz kalmistim cok celiskili bir durum hybrid proh hd senheiser lara denk gelebilecek bir kulaklik

Oyla:
Üst Alt