Yardım hücre bekleme

canguller34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
redmi pro
Konular
15
hücre bekleme pil kullanımı yüzde 15 20 lerde? normal midir?

sas_sas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sururi
Cihazım
mi5
Konular
21
Siz sonuca bakın. Toplamda pil ömrü nedir? yeterli mi?

Oyla:

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
Evet bunun çözümünü bulabildiniz mi ?

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Bir öneri ;
Cihazınızı yedek alıp miflash ile sıfırdan kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Sorununuzu çözecektir.Unutmadan söyleyyim sıfırdan yükleme yaparken açılışta yedekten kurun diyecek onu değil sıfırdan kurun'u seçip ayarlarınızı tek tek yapın emin olun batarya-performans anlamında çok memnun kalacaksınız.

Oyla:

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
Bir öneri ;
Cihazınızı yedek alıp miflash ile sıfırdan kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Sorununuzu çözecektir.Unutmadan söyleyyim sıfırdan yükleme yaparken açılışta yedekten kurun diyecek onu değil sıfırdan kurun'u seçip ayarlarınızı tek tek yapın emin olun batarya-performans anlamında çok memnun kalacaksınız.

Sıfırdan kurulumu duydum hocam da güvenemedim. Olmazsa öyle yapayım zaten 1 hafta oldu olmadı. Herhangi bir zararı olmaz değil mi ?

Oyla:

syprinus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 5S 4/128
Konular
9
Tek zararı zaman kaybı,fazla özelleştirme yaptıysanız kendinize göre tekrar ayar yapmak biraz zaman alıyor,bende bu şekilde sıfır kurulum yapıyorum.

Oyla:

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
Tek zararı zaman kaybı,fazla özelleştirme yaptıysanız kendinize göre tekrar ayar yapmak biraz zaman alıyor,bende bu şekilde sıfır kurulum yapıyorum.

Anladım hocam, öyle pek bir özelleştirme yapmadım. Fabrika ayarlarına dönmek yeterli olur mu ?

Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Bir öneri ;
Hocam sıfırdan kurun dediğiniz rom flaşlamak değil mi?

Wipe yapmak ayrıca.

Bootloader kilidi açık olmasına gerek var mı peki?

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Hocam sıfırdan kurun dediğiniz rom flaşlamak değil mi?

Wipe yapmak ayrıca.

Bootloader kilidi açık olmasına gerek var mı peki?
Kardeşim sen çok yanlış geldin ben mesajı çok eskiden yazdım benim orada bahsettiğim şey bootlader kilidinden bağımsız cihaza miflash ile temiz kurulum yapıldıktan sonra cihaz açılışta mi hesabı istiyor sonrasında ise yedekten kurulum ypayım mı yoksa sıfırdan mı kurulum yapayım diyor yedekten kurulumda eski indirmiş olduğun uygulama resimleri mi hesabına yedekleği için tekrar yükleme yapıyor sıfırdan dediğinizde ise ilk gün aldığınız kadar temiz hale getiriyor.

Oyla:

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Kardeşim sen çok yanlış geldin ben mesajı çok eskiden yazdım benim orada bahsettiğim şey bootlader kilidinden bağımsız cihaza miflash ile temiz kurulum yapıldıktan sonra cihaz açılışta mi hesabı istiyor sonrasında ise yedekten kurulum ypayım mı yoksa sıfırdan mı kurulum yapayım diyor yedekten kurulumda eski indirmiş olduğun uygulama resimleri mi hesabına yedekleği için tekrar yükleme yapıyor sıfırdan dediğinizde ise ilk gün aldığınız kadar temiz hale getiriyor.

Benim asıl sormak istediğim şu aslında siz diyorsunuz ki miflash ile Bootloader kilidinden bağımsız olarak (yani kilidi açmadan diye anladım) rom flashlayabilirsiniz...

Bu sitede bir kaç kişiye sordum bende sizin gibi olması lazım dedim ama onlar bl kilidi açık olması lazım dediler.

Oyla:
Üst Alt