Soru huawei telefonlardaki gibi Kilit ekranında otomatik resim değiştirme nasıl yapılır?

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Arkadaşlar burda marka bazlı karşılaştırma yapmıyorum,bu markanın kronik yazılımsal sorunlarından hepiniz muzdaripsiniz,telefonun donanımı iyi zaten,ama yazılım sıkıntılı,kabül edin bunu,kamera uygulaması,launcherı,bildirimi,ses düzey farkı,yüz tanıması, güncellemesi hep sıkıntılı,ben apple fanlarından bıkan biriyim ama burasıda xiaomi funboyluğundan geçilmiyor

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Arkadaşlar burda marka bazlı karşılaştırma yapmıyorum,bu markanın kronik yazılımsal sorunlarından hepiniz muzdaripsiniz,telefonun donanımı iyi zaten,ama yazılım sıkıntılı,kabül edin bunu,kamera uygulaması,launcherı,bildirimi,ses düzey farkı,yüz tanıması, güncellemesi hep sıkıntılı,ben apple fanlarından bıkan biriyim ama burasıda xiaomi funboyluğundan geçilmiyor
Peki %100 stabil çalışan hiç bir yazılımsal eksiği kusuru olmayan bir marka söyler misiniz? Bizde bilelim..

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Peki %100 stabil çalışan hiç bir yazılımsal eksiği kusuru olmayan bir marka söyler misiniz? Bizde bilelim..

Ben 100 yüz mükemmelik istiyorum demedim,öyle bir marka yok,sizlere laf anlatmak zor gerçekten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon donanımı ve yazılımı ile bir bileşendir,siz hep donanımsal bakıyorsunuz

Ukalaca cevaplar , yorumlar, bizde bilelimler bizde rahat edelimler,sanki şirkete ortaksınız ,eleştirme özgürlüğüm var , şikayetlerimi söylüyorum,beğenmeyen ya okumasın yada düzgün cevap versin

Son düzenleme:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Ben 100 yüz mükemmelik istiyorum demedim,öyle bir marka yok,sizlere laf anlatmak zor gerçekten

Ben 3 aydır xiaomi kullanıyorum. Bence donanım olarak da her markada olduğu gibi az yazılımsal kusuru olsa da çok memnunum. Diyeceğim o ki her markanin yazılımsal kusuru eksiği olabilir. Sonuçta bi güncelleme ile düzelecek küçük şeyler. Ben kullandığım süre içinde kamerasından da çok memnunum kulaklık sesinden de görüntü kalitesinden de. Bi kusur göremedim şahsen. Ama herkesin düşüncesi farklı tabi.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Ukalaca cevaplar , yorumlar, bizde bilelimler bizde rahat edelimler,sanki şirkete ortaksınız ,eleştirme özgürlüğüm var , şikayetlerimi söylüyorum,beğenmeyen ya okumasın yada düzgün cevap versin
Elbette ki sizin eleştirme özgürlüğünüz var ancak aynı şekilde diğer arkadaşlarımızın da sizi eleştirme özgürlüğü olduğunu unutuyor gibisiniz :)

Size cevap olarak yazılanların içinde -kendi mesajınızda belirttiğiniz- ukalaca veya düzgün olmayan cevaplarla karşılaşmadım ancak özellikle size ait olan son bir kaç mesajı ukalaca olarak değerlendirmek mümkünken düzgün cevap olarak değerlendirmek pek mümkün görünmüyor.

Bundan sonra yazacağınız mesajlarda üslubunuza dikkat etmenizi öneririm. Diğer arkadaşlarımız için kullandığınız "mazoşist", "marka fetişi", "ukala" vb. her hangi bir sıfatın/tanımlamanın mesajlarınızda tekrar tespit edilmesi halinde cezai yaptırımlar uygulanması gerekeceğini hatırlatırım.

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Nerde ukalaca cevap verdim

Siz hiç zahmet etmeyin birdaha buraya girmeyi düşünmüyorum,

Siz hiç zahmet etmeyin birdaha buraya girmeyi düşünmüyorum, tehdide gerek yok

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Teşekkürler...

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37

Nerde mi ukalaca cevap bir kere markanın adını düzgün yazamıyorsun bu yeter ukalaca cevap için benim telefon markamla nasıl dalga geçersin hadi diyelim zayomi yazarken elin yanlış gitti Ş yazacaktın diyelim;sanki doğru mu olacaktı şayomi yazınca, hiç beceremiyorsan Mİ yaz yeter telefonumuzun kısa ismi olur
Yolun açık olsun

theumutcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umutcan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
Tema yı tekrar yükleyip telefonu kapatıp açtığımda düzeldi. Bilgi için teşekkürler.

Deneyeyim bakalım. Umarım işe yarar.
Teşekkürler bende oldu

myzer1963

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
RedmiNote10pro
Konular
3
Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam bu özellik sadece Hindistan bölgesi için aktifti. Ayarlar/bölge altından bölgenizi Hindistan olarak değiştirdikten sonra kilit ekranından duvar kağıdı döngüsünü aktif edebilir olmanız gerekli. Aktifleştikten sonra bölgeyi eski haline aldığınızda da sorun olmaması lazım.

harikasınız hocam tesekkürler...

Üst Alt