Soru huawei telefonlardaki gibi Kilit ekranında otomatik resim değiştirme nasıl yapılır?

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Hocam hangi modeli kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben note 5 kullanıyorum global rom yüz tanıma geldi miui 10 ile birlikte.
Mi Note 3 9.6.2 Global Kararlı sürüm kullanıyorum. Bizimki daha beta ya yeni geçti. Yıl sonuna kadar bekliyelim bakalım belki bizede gelir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam bu özellik sadece Hindistan bölgesi için aktifti. Ayarlar/bölge altından bölgenizi Hindistan olarak değiştirdikten sonra kilit ekranından duvar kağıdı döngüsünü aktif edebilir olmanız gerekli. Aktifleştikten sonra bölgeyi eski haline aldığınızda da sorun olmaması lazım.
Hindistana aldığımda döngü geliyor. Fakat abonelikler ve bölmeye attıklarımı tınlamıyor. Otomatik yapıyorum değişmiyor. 15 dk yapıyorum değişmiyor. Otomatik yapıp tuşu kitliyorum değişiyor. Sonra değişme yok. Ben süreyi değiştirdikçe değişiyor. Yani he resmi elle kendim değiştirmişim he süreyi değiştirince değişmiş farkı yok. Hindistan yapınca ana ekranda sola çekince taksi çağır ve kriket midir nedir onlar geldi türkiyeye alıncada gitmedi. Kaldı öyle.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mi Note 3 9.6.2 Global Kararlı sürüm kullanıyorum. Bizimki daha beta ya yeni geçti. Yıl sonuna kadar bekliyelim bakalım belki bizede gelir.

Hindistana aldığımda döngü geliyor. Fakat abonelikler ve bölmeye attıklarımı tınlamıyor. Otomatik yapıyorum değişmiyor. 15 dk yapıyorum değişmiyor. Otomatik yapıp tuşu kitliyorum değişiyor. Sonra değişme yok. Ben süreyi değiştirdikçe değişiyor. Yani he resmi elle kendim değiştirmişim he süreyi değiştirince değişmiş farkı yok. Hindistan yapınca ana ekranda sola çekince taksi çağır ve kriket midir nedir onlar geldi türkiyeye alıncada gitmedi. Kaldı öyle.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kullandığım bir özellik olmadığı için ne kadar verimli çalışıyor bilemiyorum maalesef ama kilit ekranınıza gelen fazlalıklardan temanızı yeniden uygulayıp telefonunuzu kapatıp açarak kurtulabilmeniz lazım.

ahmetdulger

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5S plus
Konular
1
Bölgeyi Hindistan Yapın (saati tekrar ayarlamayı unutmayın zira Hindistan'ın saat dilimi farklı olduğu için saat değişiyor) duvar kağıdı döngüsünü çalıştırıp değişim zamanını ayarlayın daha sonra biraz beklemeniz lazım acele etmeyin hemen aktifleşmiyor birkaç saat sabredin aktif olacağını göreceksiniz. Bende o şekilde oluyor
Mi 5S Plus

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Ya arkadaşlar ben bu kadar saçma telefon görmedim,bunlar kimseye saçma gelmiyor mu ,bir ben mi şikayetçiyim,net olarak aldığım ilk ve son zayomi

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Ya arkadaşlar ben bu kadar saçma telefon görmedim,bunlar kimseye saçma gelmiyor mu ,bir ben mi şikayetçiyim,net olarak aldığım ilk ve son zayomi

Hocam ne işin var ki zaten zayomi ile git elma al sende rahat bizde rahat;bu telefon gerçekten son zayomin olsun
Selametle

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Kullandığım bir özellik olmadığı için ne kadar verimli çalışıyor bilemiyorum maalesef ama kilit ekranınıza gelen fazlalıklardan temanızı yeniden uygulayıp telefonunuzu kapatıp açarak kurtulabilmeniz lazım.
Tema yı tekrar yükleyip telefonu kapatıp açtığımda düzeldi. Bilgi için teşekkürler.

Bölgeyi Hindistan Yapın (saati tekrar ayarlamayı unutmayın zira Hindistan'ın saat dilimi farklı olduğu için saat değişiyor) duvar kağıdı döngüsünü çalıştırıp değişim zamanını ayarlayın daha sonra biraz beklemeniz lazım acele etmeyin hemen aktifleşmiyor birkaç saat sabredin aktif olacağını göreceksiniz. Bende o şekilde oluyor
Mi 5S Plus
Deneyeyim bakalım. Umarım işe yarar.

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Hocam ne işin var ki zaten zayomi ile git elma al sende rahat bizde rahat;bu telefon gerçekten son zayomin olsun
Selametle

Ne alaka ben elma mı alacam dedim,siz niye rahat oluyorsunuz anlamadım,valla siz tüm bu sorunlarla uğraşmaktan memnunsanız mazoşizm var demektir,marka fetişliği de denebilir

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Zayominin gözünü seveyim. En az 8 yıl samsung kullandım. En son Samsung Note 3 kullandım kasmasıyla adamı kanser ediyordu. Pubg oynamaya kalktığımda sinir kırızi geçiriyordum. Şimdi Xiaomi Mi Note 3 kullanıyorum 6gb Ram 64 Gb hafıza Evimdeki ve iş yerimdeki bilgisayarlarımda bile bu kadar ram yok. Her güzelin bi kusuru vardır tabiki. Elma da bluetooth bi halta yaramıyor mp3 ü müzik sesi yapamıyorsun gibi gibi. Samsunglardada aşırı kasma sorunu mevcut. Şuanda Mi Note 3 klasmanında bi samsung bi elma almaya kalktığında fiyat 4.500 tl zayomi mi kaça aldım 1.500 tl. Samsung ve elmada 2 nci hattın varsa bi telefon daha almak zorundasın zayomide 2 hat tek telefonda. Güncelleme desen samsung 3 gb ram 32 gb hafızalı telefonuna yıllardır güncelleme vermiyor android 5 te kaldı. Elmayı desen elma başlı başına gösteriş başka bir haltı yok. Adından başka birşeyi yok bana göre. Ben bluetooth la birine resim video müzik gönderemedikten sonra istediğim mp3 ü zil sesi alarm sesi yapamadıktan sonra ne gerek var. Kısacası Her türlü elmayla samsung u sol kroşe ile nakavt eder.

Üst Alt