Sohbet Hoşça Kalın

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Bende Note 10 vardı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kamera kalitesini düşürdüler. Pil süresi beni tatmin etmiyor. Amoled az harcar dedim kesinlikle öyle değil. 10t pro aldım aynı kullanım senaryosuyla 2-3 günde bir şarj ediyorum 144 hz kullanıyorum. 10T alabilirsiniz o bütçeyle.
Hocam yeniden hoş geldiniz.
Amoled ekran şarj tüketmiyor ne olduysa ilk defa MIUI 12 alan tüm cihazlar çöp oldu. Bakın mi 9t pro da global rom ile 12 saat ekran süresi alabilen biri olarak konuşuyorum face insta YouTube call of duty mobile WhatsApp full kullanım yani ve bu süreyi MIUI 11 de alıyordum hemde hiçbir ayar yoktu fakat ne zaman ki elimiz kırıla cihazı satmak zorunda kaldık bir süre sonra farklı bir rengini aldım ama aynı tadı hiç alamadım sürekli değiştirdim fakat eskisi gibi olmadı ve aldığım her cihazda MIUI 12 kurmuş veya kurduktan sonra beğenmeyip downgrade edilmiş cihazlardı. Amoled ekran gereksiz güç tüketimini en aza indiren ekran teknolojisidir. Ayrıca göz sağlığıma faydalı bir teknolojidir

talhaturkdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi Note 3
Konular
12
Stoya Hocam selamlar,

Sana bir sorum olacaktı, mi 10t pro cihazımda önerdiğin hellas romu kullanıyordum sonrasında eu deneyip global android 11 rom'a fastboot ile döndüm. Tekrar kilidi açıp twrp ile hellas rom'a dönebilir miyim? Burada android 11'den 10'a geçiş sorun yaratır mı? Şimdiden cevabın için teşekkür ederim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
talhaturkdogan, Sorun yaratmaz, verdiğim yöntem ile yükleyin hatta miuimix romu deneyin derim ;)

talhaturkdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi Note 3
Konular
12
talhaturkdogan, Sorun yaratmaz, verdiğim yöntem ile yükleyin hatta miuimix romu deneyin derim ;)

Çok teşekkür ederim hocam, direkt bunu yüklüyorum o zaman çünkü helios öneriniz muhteşemdi. Sorunsuz bir rom arayanlar için biçilmiş kaftan, şimdi de bunu deneyeyim :D

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

talhaturkdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi Note 3
Konular
12
Stoya hocam whatsapp bildirimleri karışık geliyor bunda da, helios'a mı dönmeliyim? :D

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği