Yardım Hızlı şarj olmuyor

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Merhabalar

Xiaomi mi8 kullanıcısının fakat bir sorunum var telefonu şarja taktığım zaman ağır şarj oluyor ve hızlı şarj yazısı çıkmıyor normal şarj oluyor gösteriyor cihazı yeni aldım bu arada birde şarj olurken yukarıda yüzde yazan pil kısmında şimşek gibi şarj olurken çıkan işaret çıkmıyor orijinal şarj aleti ve kablosu kutudan çıkanlara kullanıyorum son sorum ise batarya sağlığına nasıl bakabiliriz yardımcı olursanız çok memnun kalırım şimdiden teşekkürler..

S

Silinen üye 107783

Guest
Dostum bende de mi 9se var. Kutudan çıkan normal adaptör yani hızlı şarj desteklemiyor. İnternetten Xiaomi in hızlı şarj adaptörünü aldım, bu sayede hızlı şarj oluyor. Ekranda hızlı şarj oluyor yazıyor ve dediğiniz şimşek işareti çıkıyor.

Oyla:

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Dostum bende de mi 9se var. Kutudan çıkan normal adaptör yani hızlı şarj desteklemiyor. İnternetten Xiaomi in hızlı şarj adaptörünü aldım, bu sayede hızlı şarj oluyor. Ekranda hızlı şarj oluyor yazıyor ve dediğiniz şimşek işareti çıkıyor.
Aldığınız şarj aletini gönderme imkânınız varmı sipariş vereyim bende hocam

Oyla:

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Bugün 4 5 tane itink ve farklı markalarda kaliteli tipec hızlı şarj denedim fakat ne pil üstündeki şimşek işareti nede ekrana hızlı şarj oluyor yazısı geldi gene normal şarj oluyor yazıyor geceden şarja taktım sabah aldığım aida64 verisi ekteki gibidir..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-17-08-10-28-676_com.finalwire.aida64.png
    Screenshot_2019-08-17-08-10-28-676_com.finalwire.aida64.png
    89 KB · Görüntüleme: 18
Oyla:
Üst Alt