Yardım Hızlı şarj olmuyor

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Merhabalar

Xiaomi mi8 kullanıcısının fakat bir sorunum var telefonu şarja taktığım zaman ağır şarj oluyor ve hızlı şarj yazısı çıkmıyor normal şarj oluyor gösteriyor cihazı yeni aldım bu arada birde şarj olurken yukarıda yüzde yazan pil kısmında şimşek gibi şarj olurken çıkan işaret çıkmıyor orijinal şarj aleti ve kablosu kutudan çıkanlara kullanıyorum son sorum ise batarya sağlığına nasıl bakabiliriz yardımcı olursanız çok memnun kalırım şimdiden teşekkürler..

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Anladım hocam. Girişi temizlediniz, farklı kablo ve farklı adaptör denediniz. Şu an için hızlı bir şekilde yapılabilecek hemen her şeyi yaptınız gibi görünüyor. Bu aşamadan sonra yazılımsal olma ihtimaline karşı sıfırdan bir rom kurulumu deneyebilirsiniz. Eğer rom kurulumu sonrasında da düzelmezse şarj girişiniz arızalanmıştır ve servise gönderip şarj girişini değiştirmeniz gerekir.
Cihaza room kurmayı bilmiyorum global bu ithalatçı garantili cihaz çift IMEI kayıtlı şarjı daha uzun götüren ve herhangi bir şekilde sıkıntı yaşatmayacak donanımsal yazılımsal en iyi yazılım hangisini yükleyebilirim nasıl yükleyebilirim birde cihazım rootsuz bu arada bilginiz olsun

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cihaza room kurmayı bilmiyorum global bu ithalatçı garantili cihaz çift IMEI kayıtlı şarjı daha uzun götüren ve herhangi bir şekilde sıkıntı yaşatmayacak donanımsal yazılımsal en iyi yazılım hangisini yükleyebilirim nasıl yükleyebilirim birde cihazım rootsuz bu arada bilginiz olsun

Öncelikle YouTube'a "Xiaomi tool V2 " yazıp videoyu izleyin sonra programı kullanın..

https://forum.miuiturkiye.net/konu/...ve-magisk-root-yukleme-resimli-anlatim.45891/

Bu linkten de rom tavsiyelerine ulaşabilirsiniz..

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi-8-icin-rom-onerileri.52079/

Oyla:

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Öncelikle YouTube'a "Xiaomi tool V2 " yazıp videoyu izleyin sonra programı kullanın..

Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım

Bu linkten de rom tavsiyelerine ulaşabilirsiniz..

Rom - xiaomi mi 8 için rom önerileri
Şaka gibi ekteki görsel aklımı kaybedeceğim cihaza root mu yapmam gerekiyor bu söylediklerinizi kurmak için ? Cihazı ikinci el aldım sıkıntı yaşarım diye korkuyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şaka gibi ekteki görsel aklımı kaybedeceğim cihaza root mu yapmam gerekiyor bu söylediklerinizi kurmak için ? Cihazı ikinci el aldım sıkıntı yaşarım diye korkuyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-17-20-54-19-583_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-08-17-20-54-19-583_com.miui.securitycenter.png
    140,2 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt