Hiui5 Final [I9100-I9100G] [20.11.2014]

kurumola

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Cvp: Hiui [23.10.2014]

teşekkürler güzel olmuş klavyeyi sevdim ama diğer sürümlere göre cok ısınıyor şarj dayandıramadım rastlayn varmı bu sorunla.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

kurumola' Alıntı:
teşekkürler güzel olmuş klavyeyi sevdim ama diğer sürümlere göre cok ısınıyor şarj dayandıramadım rastlayn varmı bu sorunla.
Bende devamlı wifi açık günde 2 kez şarj ediyorum ama interneti devamlı kullanıyorum. Bir kaç kişi daha şarj hakkında bilgi verirse ilerki sürümlerde şarja dayalı çalışırım... Olmadı kernel değişirim

kurumola

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0

haqanguven pid=11603 dateline=1414136087' Alıntı:
kurumola pid=11601 dateline=1414133888' Alıntı:
Bende devamlı wifi açık günde 2 kez şarj ediyorum ama interneti devamlı kullanıyorum. Bir kaç kişi daha şarj hakkında bilgi verirse ilerki sürümlerde şarja dayalı çalışırım... Olmadı kernel değişirim
teşekkürler ilgilenirsen akşam şarja koydum sabah ekran cok sıcaktı hic sogumadı ve sarjın gözümün önünde eridigini gördüm şirkete geldiğimde şarja taktım yine 3 kere yükledim wip yapıp.şimdi biraz iyi isinmalar durdu...

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

kurumola' Alıntı:
kurumola pid=11601 dateline=1414133888' Alıntı:
teşekkürler ilgilenirsen akşam şarja koydum sabah ekran cok sıcaktı hic sogumadı ve sarjın gözümün önünde eridigini gördüm şirkete geldiğimde şarja taktım yine 3 kere yükledim wip yapıp.şimdi biraz iyi isinmalar durdu...
Romdan sonra wipeleri yapmanızı öneriyorum. Çünkü eski sistemden kalan kırıntılar yeni sistemi karıştırıyor ve rom yüklerken bile kısa sürede telefon ısınır o yüzden kullandıkça ısınma otuyor...

kurumola

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0

haqanguven pid=11613 dateline=1414148798' Alıntı:
kurumola pid=11609 dateline=1414147328' Alıntı:
Romdan sonra wipeleri yapmanızı öneriyorum. Çünkü eski sistemden kalan kırıntılar yeni sistemi karıştırıyor ve rom yüklerken bile kısa sürede telefon ısınır o yüzden kullandıkça ısınma otuyor...
wipleri yaptım bn herzamn kurarken temiz kurulum yapıyorum şimdi iyi durumda toparladı inşallah sorun cıkarmaz.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

kurumola' Alıntı:
haqanguven pid=11613 dateline=1414148798' Alıntı:
kurumola pid=11609 dateline=1414147328' Alıntı:
wipleri yaptım bn herzamn kurarken temiz kurulum yapıyorum şimdi iyi durumda toparladı inşallah sorun cıkarmaz.
Tamam o zaman. Başka sorun yaşarsanız lütfen yazın veya güncellemede yer almasını istediğiniz isteklerinizi de yazabilirsiniz...

kobeduck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1

Hocam şimdi indirdim yüklicem ama önceki sürümde arkadaşın dediği üzere ısınma ve batarya tüketimi fazla. Birde batarya dolum süresi fazla. Orjin yazılımda *#0228# yaparak roma göre batarya dolum süresi düzenleniyordu ancak bu rom da bu yapılamadığından dolum süresi düzenlenmiyor. batarya üzerine bi kernel düzenlerseniz daha iyi olabilir. Çalışmalarınızın devamlılığını diliyorum.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
RE: Hiui [23.10.2014]

Hocam bu haftaki surumu yuklemedim ama onceki surumun sarji somurdugu bir gercek.. Dolu bataryam internet kullaniminda iki saati dolduramadi..:( O yuzden su an cm kullaniyorum..

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

Ethnic' Alıntı:
Hocam bu haftaki surumu yuklemedim ama onceki surumun sarji somurdugu bir gercek.. Dolu bataryam internet kullaniminda iki saati dolduramadi..:( O yuzden su an cm kullaniyorum..
Evet önceki sürümde şarj çok çabuk bitiyordu ama bu sürümde şarj daha iyi durumda. Xda da farklı kişilerde şarjın bu sürümde daha iyi olduğunu söylediler tabi şarj olayı kişiden kişiye kullanımına göre değişkenlik gösterebiliyor... Ama en iyi şarj süresi bu sürümde var. İleride şarja dayalı bir kernel kullanmak en mantıklısı olarak düşünüyorum...

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

kobeduck' Alıntı:
Hocam şimdi indirdim yüklicem ama önceki sürümde arkadaşın dediği üzere ısınma ve batarya tüketimi fazla. Birde batarya dolum süresi fazla. Orjin yazılımda *#0228# yaparak roma göre batarya dolum süresi düzenleniyordu ancak bu rom da bu yapılamadığından dolum süresi düzenlenmiyor. batarya üzerine bi kernel düzenlerseniz daha iyi olabilir. Çalışmalarınızın devamlılığını diliyorum.
Doğrudur. Bu sürümü kullanan xda kişiler şarjın daha iyi gittiğini de söylediler. Önerinizi için teşekkürler. bende kernel konusunda aynı fikirdeyim...

Üst Alt