Yardım Hindistan modeli

Sefa16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3
Konular
5
Yeni bir yurt dışı cihaz aldım poco x3 (NFC yok) yani Hindistan için üretilen cihaz
Ve bu cihazın Hindistan cihazı olduğunu yeni öğrendim global versiyonu ile bi fark var mı?
Hint versiyonundan dolayı bi problem çıkar mı?
Telefon arızalansa bi parçasında bulmaya yönelik zorluk çeker miyim yoksa parçaları aynı mı? Hint ve global parçaları
Teşekkürler:)

Epeyde baktığımda Hint versiyonunda olmayan özellikler bu cihazda var anlamadım gitti

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Yeni bir yurt dışı cihaz aldım poco x3 (NFC yok) yani Hindistan için üretilen cihaz
Ve bu cihazın Hindistan cihazı olduğunu yeni öğrendim global versiyonu ile bi fark var mı?
Telefon arızalansa bi parçasında bulmaya yönelik zorluk çeker miyim yoksa parçaları aynı mı? Hint ve global parçaları
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Epeyde baktığımda Hint versiyonunda olmayan özellikler bu cihazda var anlamadım gitti

hocam bazen band sorunları olabiliyor cihazı rootlayıp bandların açık oldugunu kontrol etmek gerekebilir "band eksik veya uygunsuz olması telefonun 4g çekecegi yerde 3g veya 2g veya bazı operatörlerde sorunsuz çalısıp bazılarında bu sorunlar ortayaçıkabiliyor"

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hayırlı olsun. Özetle NFC ve Band 20 yok, artı olarak batarya daha büyük ve çok az bir miktar daha kalın (kılıflar uyumlu kullanabilirsiniz) bir cihaz. Eğer kırsal bir bölgede yaşayıp vodafone kullanmıyorsanız her hangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz.

Sefa16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun. Özetle NFC ve Band 20 yok, artı olarak batarya daha büyük ve çok az bir miktar daha kalın (kılıflar uyumlu kullanabilirsiniz) bir cihaz. Eğer kırsal bir bölgede yaşayıp vodafone kullanmıyorsanız her hangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim içerinde ki parçalarda bi farklılık yok değil mi bi arızası olsa rahatlıkla değiştirebilirim parça değil mi?

Teşekkür ederim içerinde ki parçalarda bi farklılık yok değil mi bi arızası olsa rahatlıkla değiştirebilirim parça değil mi?
Birde pil uygulamaları yüklediğim de pilin 5160 mah gosteriyor

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27

Birde pil uygulamaları yüklediğim de pilin 5160 mah gosteriyor
uygulama yanlış gösteriyor olabilir genelde databaseden bilgi çekip gösteriyorlar hindistan modelinde 6000 batarya oldugu kendi sitesinde de yazıyor parça konusunda bir bilgim yok hiç içini açmak nasip olmadı

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Aynı modelı kullanıyorum
Epeyde baktıgın gıbı hersey ne yazıyorsa oyle
Nfc kullanmıyan bırı olarak bu modelı zar zor bulup aldım yazılımsan donanımsal parca vs herseyı ıle aynı
Batarya 1 tık farklı kalınlık hıc hıssedılebılır degıl
Yanı güle güle gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsın nfc lı olan surya bızdekıler karna ;) :)

Sefa16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı modelı kullanıyorum
Epeyde baktıgın gıbı hersey ne yazıyorsa oyle
Nfc kullanmıyan bırı olarak bu modelı zar zor bulup aldım yazılımsan donanımsal parca vs herseyı ıle aynı
Batarya 1 tık farklı kalınlık hıc hıssedılebılır degıl
Yanı güle güle gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsın nfc lı olan surya bızdekıler karna

Çok teşekkürler rahatladım. surya ve karna nedir?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Çok teşekkürler rahatladım. surya ve karna nedir?

Surya = Poco X3 NFC model adıdır
Karna = Poco X3 model adıdır.

Muhammet Yusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mami
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Bende bu ürünü bilmeden aldım merkezde oturuyorum NFC ye işim yok vodofone da kullanmıyorum bazı söylentiler var internette sıkıntılı diye çöküyor güncellemelerden sonra vs deniyor ne kadar doğru bilginiz var mı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Bende bu ürünü bilmeden aldım merkezde oturuyorum NFC ye işim yok vodofone da kullanmıyorum bazı söylentiler var internette sıkıntılı diye çöküyor güncellemelerden sonra vs deniyor ne kadar doğru bilginiz var mı

Bir kaç aydır oğlum sorunsuz bir şekilde aynı cihazı kullanıyor hocam. Forumda da güncelleme ile çöken X3 cihaza rastlamadım. Eğer öyle bir durum olsaydı muhtemelen X3 forumu altında onlarca konu görürdünüz. :)

NFC ile işiniz yoksa ve merkezdeyseniz bence tercihiniz güzel, daha büyük batarya daha fazla işinize yarayacaktır. Eğer ileride de her hangi bir sorun oluşursa bootloader kilidiniz açık olduğu sürece forumdan destek alarak kendiniz de çözebilirsiniz. Evham yapmaya gerek yok, içiniz rahat olsun.

Üst Alt