Yardım Hindistan modeli

Muhammet Yusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mami
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Bir kaç aydır oğlum sorunsuz bir şekilde aynı cihazı kullanıyor hocam. Forumda da güncelleme ile çöken X3 cihaza rastlamadım. Eğer öyle bir durum olsaydı muhtemelen X3 forumu altında onlarca konu görürdünüz. :)

NFC ile işiniz yoksa ve merkezdeyseniz bence tercihiniz güzel, daha büyük batarya daha fazla işinize yarayacaktır. Eğer ileride de her hangi bir sorun oluşursa bootloader kilidiniz açık olduğu sürece forumdan destek alarak kendiniz de çözebilirsiniz. Evham yapmaya gerek yok, içiniz rahat olsun.
Allah sizden razı olsun içim çok rahatladı çok teşekkür ederim yardımın için

Sefa16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3
Konular
5
Aynı modelı kullanıyorum
Epeyde baktıgın gıbı hersey ne yazıyorsa oyle
Nfc kullanmıyan bırı olarak bu modelı zar zor bulup aldım yazılımsan donanımsal parca vs herseyı ıle aynı
Batarya 1 tık farklı kalınlık hıc hıssedılebılır degıl
Yanı güle güle gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsın nfc lı olan surya bızdekıler karna ;) :)
Merhaba malum telefon Hint versiyonu olduğundan 6000 mah ve buna bağlı olarak şarjım %1 den %100 e yaklaşık (1 saat 50)2 saate şarj oluyor normal mi ?

Muhammet Yusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mami
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Merhaba malum telefon Hint versiyonu olduğundan 6000 mah ve buna bağlı olarak şarjım %1 den %100 e yaklaşık (1 saat 50)2 saate şarj oluyor normal mi ?
Bende aynı ürünü kullanıyorum o civarlarda bir sürede şarj oluyor sıkıntı yok yani

Üst Alt