Himalaya

Himalaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
Öncelikle herkese selamlar. 22 yaşında psikolojik danışman adayı bir kardeşinizim :) Uzun süredir forumu stalklıyorum :) Daha önce Sony hayranlığım vardı kulaklık mp3 telefon hep Sony tercih etmiştim. Son zamanlarda özellikle telefonla ilgili yaşadığım sorunlar ve garanti servisi tutumları yüzünden oldukça soğudum. Yaklaşık 4 aydır Çinden alışveriş yapmayı öğrendim ve XiaoMi firmasıyla tanıştım. Kulaklık, Powerbank, Masa lambası, Mini fan, Mi band derken oldukça hoşuma gitti. En sonunda telefon da almaya karar verdim. Sizler gibi Android bilgim fazla yok rom yükleme root twrp vb. terimleri hiç bilmiyorum :) Foruma aktif katılıp bende sizler gibi yardımcı olmak çok isterim lakin zamanla öğreneceğimi düşünüyorum. Buradaki yardımlaşma ve paylaşım çok hoşuma gitti.

Ayrıca 3 yıldır diyabet hastasıyım. Yakınlarınızda eşinizde dostunuzda özellikle küçük yaşlarda bu rahatsızlığı olan alışamayan yakınlarınız varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Herkese iyi forumlar :)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Aramıza hoş geldiniz. Biz de zamanla öğrendik herşeyi, kendinize biraz zaman tanımanız yeterli :)

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
Hoş geldiniz.
Hepimizin bilmediği o kadar çok şey var ki. Önemli olan bunun farkında olmak.:)
Acil şifalar. İyi forumlar.

devourlove

Ahmed Tuğra Karaca
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mucahit
Cihazım
Mi 12 Lite
Meslek
otomotiv
Konular
6
Hos geldiniz bizlerde sonradan öğrendik ve bilmediğimiz çok ama çok şeyler var forumda herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazılı olarak bulabilirsiniz ve şunu unutmayın bu işlemleri yaparken hiç ama hiç umutsuzluğa kapılmayın herşeyin bir çözümü var sadece siz mutlaka pc nizde rehberinizin fotolarınizin ve sizin için değerli olan herşeyin yedeğini almanız kafi kolay gelsin

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Hoş geldin, herşeyi zamanla öğrenirsin..
Geçmiş olsun..

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Hoşgeldiniz bu forumda sıkıntı yaşamazsınız

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hoşgeldiniz. Bizler de ilk başladığımızda hiçbirşey bilmiyorduk. Şimdi de bilmediğimiz o kadar çok şey var ki. Hepimiz birbirimizden birşeyler öğreniyor, bu öğrendiklerimizle ihtiyacı olan kişilere yol göstermeye, sorunlarını çözmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Niyet bu olduktan sonra gerisi geliyor zaten.
Bu arada geçmiş olsun.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

HakanCOSKUN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaKaN
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Ar-Ge Uzmanı
Konular
31
Öncelikle herkese selamlar. 22 yaşında psikolojik danışman adayı bir kardeşinizim :) Uzun süredir forumu stalklıyorum :) Daha önce Sony hayranlığım vardı kulaklık mp3 telefon hep Sony tercih etmiştim. Son zamanlarda özellikle telefonla ilgili yaşadığım sorunlar ve garanti servisi tutumları yüzünden oldukça soğudum. Yaklaşık 4 aydır Çinden alışveriş yapmayı öğrendim ve XiaoMi firmasıyla tanıştım. Kulaklık, Powerbank, Masa lambası, Mini fan, Mi band derken oldukça hoşuma gitti. En sonunda telefon da almaya karar verdim. Sizler gibi Android bilgim fazla yok rom yükleme root twrp vb. terimleri hiç bilmiyorum :) Foruma aktif katılıp bende sizler gibi yardımcı olmak çok isterim lakin zamanla öğreneceğimi düşünüyorum. Buradaki yardımlaşma ve paylaşım çok hoşuma gitti.

Ayrıca 3 yıldır diyabet hastasıyım. Yakınlarınızda eşinizde dostunuzda özellikle küçük yaşlarda bu rahatsızlığı olan alışamayan yakınlarınız varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Herkese iyi forumlar :)

Aramıza hoş geldin kardeşim.Ayrıca Allah şifalar versin.

ibrax46

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN3P
Meslek
Sağlık
Konular
12
Hoşgeldin kardeşim, Allah acil şifalar versin, mesleğim eczacılık olduğu için anlarım seni.iyi forumlar :)

Üst Alt