Sohbet Herkese merhabalar

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Merhabalar, aranıza Ankara dan katılmaktayım, Uzun bir süre kullanmakta olduğum LG G6 cihazımda bazı kronik sıkıntılar baş gösterdiğinden hem şuanlık bütçemi çok sarsmayacak hemde temel ihtiyaçlarımı karşılayacak bir cihaz arayışına girmiştim ve kararı Redmi 7 modelinden yana kullandım gerçekten güzel bir cihaz en önemlisi ihtiyaca göre belirli fiyat bandında cihazlar sunması hoşuma gitti Xiaomi nin bundan sonrası içinde düşünürsem bu markada devam edeceğim sanırım çünkü şuana kadar kullanmakta olduğum birçok cihazdan kullanım açısından daha stabil ve daha sade olmasının yanı sıra cihazın büyük bir topluluğa ev sahipliği yapmasıda önünün açık olduğunun bir göstergesi gibi herşey bir yana seçimimde de en büyük etkenin bu olduğunu gördüm. Buraya kayıt olmama vesile sağolsun çevremde bu marka cihaz kullanan kişiler ve özellikle kayıt olmamı ortamın, seviyenin çok iyi olduğunu söylediler. Daha cihaz üzerinde yeniyiz ama uzun süre Android kullanmamızdan mütevellit bizde bilgimiz dahilinde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Xiaomi sever olarak aramıza hoşgeldiniz.
Cihazınız hayırlı olsun.

muhammetfatih12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Merhabalar, aranıza Ankara dan katılmaktayım, Uzun bir süre kullanmakta olduğum LG G6 cihazımda bazı kronik sıkıntılar baş gösterdiğinden hem şuanlık bütçemi çok sarsmayacak hemde temel ihtiyaçlarımı karşılayacak bir cihaz arayışına girmiştim ve kararı Redmi 7 modelinden yana kullandım gerçekten güzel bir cihaz en önemlisi ihtiyaca göre belirli fiyat bandında cihazlar sunması hoşuma gitti Xiaomi nin bundan sonrası içinde düşünürsem bu markada devam edeceğim sanırım çünkü şuana kadar kullanmakta olduğum birçok cihazdan kullanım açısından daha stabil ve daha sade olmasının yanı sıra cihazın büyük bir topluluğa ev sahipliği yapmasıda önünün açık olduğunun bir göstergesi gibi herşey bir yana seçimimde de en büyük etkenin bu olduğunu gördüm. Buraya kayıt olmama vesile sağolsun çevremde bu marka cihaz kullanan kişiler ve özellikle kayıt olmamı ortamın, seviyenin çok iyi olduğunu söylediler. Daha cihaz üzerinde yeniyiz ama uzun süre Android kullanmamızdan mütevellit bizde bilgimiz dahilinde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.
Cihazınızı güzel günlerde kullanın aramıza hoşgeldin :)

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Aynen katılıyorum, cihaz fiyatına göre gerçekten güzel ben aşık oldum diyebilirim tasarım olsun stabilite olsun gerçekten hoş her kesime hitap edebilen bir firma olmuş. Hoşbulduk teşekkür ederim bu arada

Ben de bir yıl önce benzer şeyi yaşadım. Yeni cihaz ihtiyacı + düşük bütçe sebebiyle saatlerce süren araştırmamın sonucunda önce Xiaomi markasında sonra Redmi Note 5 modelinde karar kıldım. Çok memnunum. Şimdi aynı durumda olsam yine aynı bütçe ile Redmi Note 7 (Pro), veya daha fazla para ile Mi 9T alırdım.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hoşgeldiniz hayırlı olsun.

Üst Alt