Sohbet Herkese merhabalar

Sykoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
2
Merhabalar, aranıza Ankara dan katılmaktayım, Uzun bir süre kullanmakta olduğum LG G6 cihazımda bazı kronik sıkıntılar baş gösterdiğinden hem şuanlık bütçemi çok sarsmayacak hemde temel ihtiyaçlarımı karşılayacak bir cihaz arayışına girmiştim ve kararı Redmi 7 modelinden yana kullandım gerçekten güzel bir cihaz en önemlisi ihtiyaca göre belirli fiyat bandında cihazlar sunması hoşuma gitti Xiaomi nin bundan sonrası içinde düşünürsem bu markada devam edeceğim sanırım çünkü şuana kadar kullanmakta olduğum birçok cihazdan kullanım açısından daha stabil ve daha sade olmasının yanı sıra cihazın büyük bir topluluğa ev sahipliği yapmasıda önünün açık olduğunun bir göstergesi gibi herşey bir yana seçimimde de en büyük etkenin bu olduğunu gördüm. Buraya kayıt olmama vesile sağolsun çevremde bu marka cihaz kullanan kişiler ve özellikle kayıt olmamı ortamın, seviyenin çok iyi olduğunu söylediler. Daha cihaz üzerinde yeniyiz ama uzun süre Android kullanmamızdan mütevellit bizde bilgimiz dahilinde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Hoş geldiniz. Cihazınızı güle güle kullanın.

Türkiye şartlarında, liranın değer kaybı ve artan vergileri göz önüne aldığımızda Redmi ve Redmi Note serileri gerçekten memleketteki pek çok insan için süper bir tercih. Forumda da sorularınıza cevap bulabilir, merakınızı giderebilirsiniz. Çok değerli bir ortam.

Sykoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
2
Hoş geldiniz. Cihazınızı güle güle kullanın.

Türkiye şartlarında, liranın değer kaybı ve artan vergileri göz önüne aldığımızda Redmi ve Redmi Note serileri gerçekten memleketteki pek çok insan için süper bir tercih. Forumda da sorularınıza cevap bulabilir, merakınızı giderebilirsiniz. Çok değerli bir ortam.

Aynen katılıyorum, cihaz fiyatına göre gerçekten güzel ben aşık oldum diyebilirim tasarım olsun stabilite olsun gerçekten hoş her kesime hitap edebilen bir firma olmuş. Hoşbulduk teşekkür ederim bu arada

Üst Alt