Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

• Konbuyu başlatan VSM
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3K
  • Görüntüleme 352K

Tema kullanıyor musunuz

• Kullanıyorum...

Oy: 1.001 52,9%
  • kullanmıyorum...

Oy: 221 11,7%
  • Hiç Sevmem...

Oy: 51 2,7%
  • Orijinal teması yetiyor...

Oy: 621 32,8%

• Kullanılan toplam oy
    1.894

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
kylt buyrunuz efendim :)

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
kylt buyrunuz efendim :)
Teşekkür ederim hocam :)
Maalesef benim note 7 bugün corona'ya yakalandı dualarınızı bekliyoruz ekran için :)))

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Yakalanmaması için elimden geleni yapıyorum o ekran sorununa 20 - 80 sarj döngüsü ısı döngüsü her seyı ayarladım bakalım kısmet cokta takmıyorum ben ya :D kylt

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Yakalanmaması için elimden geleni yapıyorum o ekran sorununa 20 - 80 sarj döngüsü ısı döngüsü her seyı ayarladım bakalım kısmet cokta takmıyorum ben ya :D kylt
Neler yaptığınızı detaylı anlatırsanız bende en aza indirgemek isterim :)

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Batarya döngüsünü limtitledim 20 ve 80 oluyor play storeden bulursun battery charge limit ile, advanced charging control ile acc idi sanırım adı ekran görüntüsünde bulunuyor voltajı ısınınca kesip telefon soguyunca sarja devam ediyor, oyun vb. oynayarak cihazı ısındırmıyorum, ciddi manada belki 1 veya 2 kez ısındı cihaz kasım ayında almıstım cihazı, thermal modülü ile kernel ısısını ayarladım, force doze ile bosta iken derin uykuya aldırıyorum cıhazı, amplify ile yine gereksiz hizmetleri dondurdum genel manada, ds battery saver ile force doze görevi görüyor oda degisiyor ikisinden birisini kullanıyorum genelde :D xposed yüklü olmalı bu söylediklerimden bazı özelliklerini etkinlestirmen icin, yani bu sekilde devam bakalım birde sarjda oynamıyorum :)

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Batarya döngüsünü limtitledim 20 ve 80 oluyor play storeden bulursun battery charge limit ile, advanced charging control ile acc idi sanırım adı ekran görüntüsünde bulunuyor voltajı ısınınca kesip telefon soguyunca sarja devam ediyor, oyun vb. oynayarak cihazı ısındırmıyorum, ciddi manada belki 1 veya 2 kez ısındı cihaz kasım ayında almıstım cihazı, thermal modülü ile kernel ısısını ayarladım, force doze ile bosta iken derin uykuya aldırıyorum cıhazı, amplify ile yine gereksiz hizmetleri dondurdum genel manada, ds battery saver ile force doze görevi görüyor oda degisiyor ikisinden birisini kullanıyorum genelde :D xposed yüklü olmalı bu söylediklerimden bazı özelliklerini etkinlestirmen icin, yani bu sekilde devam bakalım birde sarjda oynamıyorum :)
Hocam bu konuyu daha fazla meşgul etmemek amacı ile özelden destek almak istiyorum şu sorunu çözelim dileyin benden ne dilerseniz :)

Üst Alt