Hepsiburadadan xiaomi mi5 alinir mi ?

khraman35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 5
Konular
1
Bende Almayı düşünüyorumda Wi-Fi ile çok bağlı kalacam. Bu sorun benim için telefonu almamaya yeter nasıl çôzebiliriz

belki bazı cihazlarda böyledir. Bütün mi 5 lerde bu sınırlama yok. Şansını dene derim. Olmadı telefonu garantiye yollarsın yapacak bişey yok. Riske girmeye değer bekleyecek olduktan sonra

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
arkadaşlar hepsiburada da m5s satışa çıkmış ama özelliklerde 4\32 gb yazıyor
normalde bu modelin 64gb ve 128gb olarak iki versiyonu yok muydu bu 32gb nerden çıktı ürün fake midir nedir bilgisi olan var mı

astatin13

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 2
Konular
0
arkadaşlar hepsiburada da m5s satışa çıkmış ama özelliklerde 4\32 gb yazıyor
normalde bu modelin 64gb ve 128gb olarak iki versiyonu yok muydu bu 32gb nerden çıktı ürün fake midir nedir bilgisi olan var mı
Daha sonradan 4/32 lik model çıkardılar. Fake değildir. Özellikle hepsiburada sitesinde fake telefon satmak mümkün değildir.

binyuz44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xioami mi 5
Konular
1
hepsiburada'dan almıştım yurtiçi kargo ile bugün geldi telefon simdi rom yükseltme yapıyorum.
hemen hemen aynı tarihlerde almışız, güncelleme var mı diye baktıgıma bir uyarı vermedı bana, nasıl günceliyorsunuz siz ?

minam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
minam
Cihazım
mi5
Konular
1
hemen hemen aynı tarihlerde almışız, güncelleme var mı diye baktıgıma bir uyarı vermedı bana, nasıl günceliyorsunuz siz ?

ben edl moduna alarak yeni sürüm romu güncellemeye çalışmıştım hata verdi ve telefon brick oldu. daha sonra miphone yazılımı ile brick işlemini çözdüm program yardımıyla yeni sürümü kurtarma modunda yükledim.

Üst Alt