Yardım Hepsiburada’dan alınır mı?

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Herkes cepporttan al gibi şeyler yazmış ama hepsiburadada daha ucuz ordan alsam sıkıntı olur mu veya facebook’da xiaomi telefon satan biri var alanlar çok memnun hem daha ucuza satıyor ama garanti yok. Sizce geranti çok bişey ifade ediyor mu? Yani bi sorun olduğunda ilgilenirler mi garantiden?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.185
Hocam bence 100 lira fazla verip garantili almak daha mantıklı, birde hb yerine gittgidiyor tavsiye ederim geri iade falan durumu olursa 15 gün içinde direk iade hakkınız var HB çok uğraştıyor bu konularda

Oyla:

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Hocam bence 100 lira fazla verip garantili almak daha mantıklı, birde hb yerine gittgidiyor tavsiye ederim geri iade falan durumu olursa 15 gün içinde direk iade hakkınız var HB çok uğraştıyor bu konularda

Gittigidiyorda cepport fiyatı çok yükselmiş ya 1700 olmuş hb’de 1560’larda bişey

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Herkes cepporttan al gibi şeyler yazmış ama hepsiburadada daha ucuz ordan alsam sıkıntı olur mu veya facebook’da xiaomi telefon satan biri var alanlar çok memnun hem daha ucuza satıyor ama garanti yok. Sizce geranti çok bişey ifade ediyor mu? Yani bi sorun olduğunda ilgilenirler mi garantiden?

Garanti cihaz alırsanız ekranda ölü piksel ve kullanıcı hatası olmayan sorunlar için garanti bu konuda devreye giriyor, garantisiz cihaz alırsanız bu gibi sorunların parasını cebimizden vereceksiniz elektronik işi tamamen şans işidir HiddeNKinG hocam'ın dediği gibi garantili cihaz almak daha mantıklı.

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.185
Gittigidiyorda cepport fiyatı çok yükselmiş ya 1700 olmuş hb’de 1560’larda bişey

Tabi ki hocam HB de tercih edilebilir ben sadece fikir sundum

Oyla:

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Garanti cihaz alırsanız ekranda ölü piksel ve kullanıcı hatası olmayan sorunlar için garanti bu konuda devreye giriyor, garantisiz cihaz alırsanız bu gibi sorunların parasını cebimizden vereceksiniz elektronik işi tamamen şans işidir HiddeNKinG hocam'ın dediği gibi garantili cihaz almak daha mantıklı.

Anladım teşekkürler

Oyla:

selami58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
yok
Konular
1
Gittigidiyor taksit oluyomu reis word kart var mor olandan

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Cep telefonları için taksit seçeneği mevcut değil . Ben 2 tane Xiaomi cihaz aldım HepsiBurada'dan . Toplamda 4000 tl'ye yakın bir alışverişim var HepsiBurada'dan ve hiçbir sıkıntı çıkmadı . Cepport'tan alıpta sorun yaşayan kişiler oldu . Ayrıca HepsiBurada iade ve değişim konusunda sıkıntı çıkarmayan bir firmadır ve genelde en ucuz fiyatı orası verir . Yes~~

Oyla:

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
hocam ben mi 5 prime aldım elden açılmamış kutu Allaha şükür garantilik Bi durumum olmadı. ama bu ghost screen sonra farklı panel konuları varmış benim hiç birinden haberim yoktu başıma gelse yapacak bişeyim de yoktu yada şimdi düşse ekran kırılsa parça bulayım yaptırmaya kalksam telefon parası öderim. o yüzden bence de arkadaşların dediği gibi 100 lira fazla olsun ama garantili olsun

Oyla:
Üst Alt