Rehber Hepsiburada Mi 4 Güncelleme

ahmet70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi4
Konular
1
Tekrar teşekkürler verdiğiniz uygulamalarla sorunsuz update yaptım. Şu an sistem kararlı 7.5.1 android 6... kit kat 4.4.4 den çok daha havalı çok hızlı ek özellikler gelmiş yalnız açılışı 4.4.4 den daha yavaş yani geç açılıyor hızlandırma yöntemi var mı bilmiyorum mi nin uygulama oturumu açınca 80.kr lar gitti (her açılışta ben de mi oturumunu kapattım) büyük ihtimal sim kartı tanımama dan kaynaklı ona bir çözüm bulamadım. Telefon tek kelimeyle harika mi5 bu kadar havalı değildi estetik olarak mi6 yı bekliyorum böyle şık estetik olursa hiç düşünmeden alırım. 6.9.8 sürümünü tavsiye etmiştiniz sonra inşallah update yapacağım. Selamlar.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17

joethekid

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi4
Konular
1
bu güncellemeler android sürümünü demi arttırıyor suan 4.4.4 onu nasıl 6.0.1 yapıcam onu sormustum
Sayfada Stable Version altında Older Versions ı tıklayın, oradan forumda belirtilen eski versiyonu telefonunuza indirin. Sonra telefondaki güncelleme menüsünde, güncellemeyi indirdiğiniz klasörü seçin ve dosyayı çağırın. Bu ilk güncelleme olmadan diğerlerine geçemiyorsunuz. Daha sonrasında telefonunuz Ota güncellemesi alır duruma gelecek. İkinci güncellemeyi Ota ile yapacaksınız. En sonuncu güncellemeyi ise 1. ye benzer şekilde yapacaksınız. Sayfaya bağlanıp Developer Rom u, 6.9 lu olanı indirip, güncelleme menüsünden çağırarak güncellemeyi bitireceksiniz. Umarım yeterli olur....

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fcetinn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FURKAN
Cihazım
XİAOMİ Mİ4
Konular
11
Hocam dedğinizi yaptim ve telefon sorunsuz şekilde güncellendi ancak miu 7.5.1.0 ve android 6.0.1. Güncelleyicide uygun güncelleme yok diyor ama en son romu indir diye bi şik var napayim miu 8 gelmedi mi mi4lere

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Miui 8 beta 6.9.8 indirip telefon hafızasına at güncelleyici üzerinden göster güncelle

fcetinn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FURKAN
Cihazım
XİAOMİ Mİ4
Konular
11
Hocam global romu bulamadım link atabilir misiniz

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam mi5 global stabil kullanıyorum yukarıda söylediğiniz yöntem mi5 içinde geçerli mi ??
Tüm cihazlar için geçerlidir. Tüm rom yükleme yöntemlerinin videolu rehberleri forumumuzda mevcut.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam global romu bulamadım link atabilir misiniz

Global Stable sürümü henüz yayınlanmadı. Aslında yayınlayıp hemen geri çektiler. Demek bir sorun oldu. Forumumuzda da bu link paylaşıldı. Kullanan kişiler herhangi bir şikayette bulunmadılar. İsterseniz deneyebilirsiniz.
Developer yani beta sürümünü resmi siteden indirebilirsiniz. En.miui.com adresine girip Downloads bölümünü açın ve cihazınızı seçin. Yükleyebileceğiniz romlar önünüze gelecektir.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

Üst Alt