Hepsiburada kargo sorunu yaşayan var mı/oldu mu?

Soner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Mi5
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Cihazın siparişini 9 Aralık'ta verdim ancak henüz kargoya bile vermediler. Beyaz olandan sipariş etmiştim.
Benzeri şekilde sıkıntı yaşayan oldu mu? Kargonuz ne zaman verildi?

Birde hepsiburada dan gelen cihazlarda fake rom çıktığı doğru mudur? Yoksa şans mı?

Edit: Satıcı da hepsiburada'nın kendisi.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hepsiburada ile kargo konusunda iletişime geçmeniz daha doğru olur. Çoğu cihaz fake romla geliyor.

Soner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Mi5
Konular
1
Hepsiburada ile kargo konusunda iletişime geçmeniz daha doğru olur. Çoğu cihaz fake romla geliyor.

Geçtim hocam iki gündür yazışıyoruz zaten. Ancak standart copy paste cevaplardan öte tatmin edici bir şey söylemiyorlar. Aynı şekilde sorun yaşayan var mı yoksa kurban ben miyim diye merak etmiştim.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba arkadaşlar,

Cihazın siparişini 9 Aralık'ta verdim ancak henüz kargoya bile vermediler. Beyaz olandan sipariş etmiştim.
Benzeri şekilde sıkıntı yaşayan oldu mu? Kargonuz ne zaman verildi?

Birde hepsiburada dan gelen cihazlarda fake rom çıktığı doğru mudur? Yoksa şans mı?

Edit: Satıcı da hepsiburada'nın kendisi.

Hepsiburada.com'dan mi4 satın aldım siparişi verdikten sonra ürün 2 gün içerisinde elime ulaştı %90 çakma rom yükleyip gönderiyolar.Benim Aldığım cihazdada çakma rom mevcuttu.Şimdi çoğu satıcı güncelleme alan resmi romu yükleyip gönderiyolar şansınza artık hangi romla gelirse,bende satıcı:hepsburada'dan almıştım cihazı.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Cuma Günü sipariş vermiştim, Mi4 En geç Pazartesi günü kargoya verilir, yazıyordu . Pazartesi sabah 9da, kargo teslim aldım.
Global stabil resmi rom ile geldi.
Telefona alırken hiç bir zaman sorun olmadı. Başka ürünlerde sorun oldu kargoda . . 1 hafta sonra gelen kargalar oldu.

NeroWin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
1
Hepsiburada.com'dan mi4 satın aldım siparişi verdikten sonra ürün 2 gün içerisinde elime ulaştı %90 çakma rom yükleyip gönderiyolar.Benim Aldığım cihazdada çakma rom mevcuttu.Şimdi çoğu satıcı güncelleme alan resmi romu yükleyip gönderiyolar şansınza artık hangi romla gelirse,bende satıcı:hepsburada'dan almıştım cihazı.

Hocam Güncelleme alan orjinal romu nasıl yüklediniz. Benim cihazım mi5, üzerinde çakma rom yüklü. Bir kaç gündür orjinal ROM'u yüklemeye çalışıyorum..

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hocam Güncelleme alan orjinal romu nasıl yüklediniz. Benim cihazım mi5, üzerinde çakma rom yüklü. Bir kaç gündür orjinal ROM'u yüklemeye çalışıyorum..
Öncelikle Cihazinizda bootloder kilidi açık değilse kilidi açmanız lazım sağlıklı bir şekilde rom yüklemek için sonra cihazı fastboot moda alıp mi flasla temiz bir rom kurulumu yapabilirsiniz.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Hepsiburada dan ürün alırken şu kadar saat sonra alırsanız yarın kargoda yazanlarda kargo hızlı gelir,yoksa vay anam macera başlar.10 gün bekleyip iptal ettiğim bile oldu.

Deniz_4207

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
1
Pazartesi akşam sipariş verdim hala bekliyorum istanbuldan-antalya'ya sanırım at arabası ile geliyor :D

minam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
minam
Cihazım
mi5
Konular
1
Pazartesi akşam sipariş verdim hala bekliyorum istanbuldan-antalya'ya sanırım at arabası ile geliyor :D

haha--haha--haha--

Ben de cuma sabahı sipariş verdim. Aydın'a gelecek bekliyorum merakla.

Bir konuda arkadaş konuşmada sesin karşıya yankı yaptığından bahsetmiş.

Üst Alt