Soru Hepsiburada.com VS N11.com

Xiaomi Mi5™

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi
Cihazım
Blue Whale
Konular
17
Xiaomi Mi5 almaya karar verdim fakat hangi siteden almalıyım?

Hepsiburada.com:

N11.com:

Şuan aklımda N11.com var nedeni ise 2 Yıllık Delta garantisi var. Hepsiburada.com da ney garantisi var fikrim yok. Yardım ederseniz sevinirim.

utkubilgili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Xiaomi Mi5 almaya karar verdim fakat hangi siteden almalıyım?

Hepsiburada.com:

N11.com:

Şuan aklımda N11.com var nedeni ise 2 Yıllık Delta garantisi var. Hepsiburada.com da ney garantisi var fikrim yok. Yardım ederseniz sevinirim.
Benimde cihaz dün elime geçti ben hepsiburadadan aldım evo garantili cihaz, ayrıca hepsiburadayla konuyu bende görüştüm tedarikçilerine güvendiklerini bir problem olduğunda kepsiburada üzerinden veya direk ihalatçıylada görüşebileceğim bilgisini verdiler. Hepsiburada güvencesi bir tık öne geçiriyor n11 göre bence...

Oyla:

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
bende arkadaşa katılıyorum hepsiburada ya güvenebilirsin.. çok elektronik aldım ordan sıkıntı yaşamazsın..

Oyla:

Xiaomi Mi5™

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi
Cihazım
Blue Whale
Konular
17
Benimde cihaz dün elime geçti ben hepsiburadadan aldım evo garantili cihaz, ayrıca hepsiburadayla konuyu bende görüştüm tedarikçilerine güvendiklerini bir problem olduğunda kepsiburada üzerinden veya direk ihalatçıylada görüşebileceğim bilgisini verdiler. Hepsiburada güvencesi bir tık öne geçiriyor n11 göre bence...
Tamamadır bende hepsiburada.com'dan alacağım. Sizce cihaz genel olarak nasıl? Elimdeki S3'ü yaklaşık 3 senedir kullanıyorum garantiye hiç gitmedi. Aynı kullanımda bu cihaz 4-5 sene gider mi?

Oyla:

utkubilgili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Tamamadır bende hepsiburada.com'dan alacağım. Sizce cihaz genel olarak nasıl? Elimdeki S3'ü yaklaşık 3 senedir kullanıyorum garantiye hiç gitmedi. Aynı kullanımda bu cihaz 4-5 sene gider mi?

Ömür olarak bilemiyorum hocam ama şu bu gerçek Xiaomi markası çin pazarının en güçlü markalarından biri kaliteli ürünler üretiyor. Sadece Avrupa ve ülkemizde çok popüler değil. Telefon içerik olarak iosun android hali diyebilirim kesinlikle memnun kalacağından eminim.

Oyla:

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Bence Delta garantili almayın. Delta'dan pişman olabilirsin.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Biraz uzun olacak ama N11'le ilgili yakın zamanda başıma gelen bir olayı örnek vereyim, belki güven konusunda referans olabilir... Kendime bir saat almayı düşünüyorum. N11 üzerindeki bir satıcıda fiyatı diğer satıcılardan 400TL daha ucuz. Haliyle satıcı konusunda bir güven eksikliği oluştu. Yorumlara baktım, 50 oy var ve hepsi olumlu. Ürün açıklaması son derece düzgün yazılmış gibi her şey kitabına uygun. Tam almaya karar veriyordum ki satıcının mail adresini gördüm. İsim ve soyisimden oluşan bir mail. Aratınca bu kişiye ait bir kaç site olduğunu gördüm. Sitelere baktığımda ise tamamının replica saat satış siteleri olduğunu fark ettim. Hatta birinde forumu da var ve satıcı n11'de aynı ürünü orijinal olarak sattığını belirtmiş. Neyse ucuz kurtuldum diyeyim. Asıl sıkıntı ise bundan sonra. N11'e mail atarak durumu bildirdim. Ekran görüntülerini, mail adresini domainleri ve whois bilgilerini verdim. Gelen cevapta ben ürünü alıp orijinal olmadığını kanıtlayabilirsem iade alacaklarını ve işlem yapacaklarını söylediler... Oysa hepsiburadan yaptığım alışverişlerin hiç birinde iade sorunu yaşamadım. Yani karar elbette ki sizin ama orijinal ve güvenilir ürün istiyorsanız n11 ismi bence tercih dışı olmalı.

Oyla:

Xiaomi Mi5™

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi
Cihazım
Blue Whale
Konular
17
Biraz uzun olacak ama N11'le ilgili yakın zamanda başıma gelen bir olayı örnek vereyim, belki güven konusunda referans olabilir... Kendime bir saat almayı düşünüyorum. N11 üzerindeki bir satıcıda fiyatı diğer satıcılardan 400TL daha ucuz. Haliyle satıcı konusunda bir güven eksikliği oluştu. Yorumlara baktım, 50 oy var ve hepsi olumlu. Ürün açıklaması son derece düzgün yazılmış gibi her şey kitabına uygun. Tam almaya karar veriyordum ki satıcının mail adresini gördüm. İsim ve soyisimden oluşan bir mail. Aratınca bu kişiye ait bir kaç site olduğunu gördüm. Sitelere baktığımda ise tamamının replica saat satış siteleri olduğunu fark ettim. Hatta birinde forumu da var ve satıcı n11'de aynı ürünü orijinal olarak sattığını belirtmiş. Neyse ucuz kurtuldum diyeyim. Asıl sıkıntı ise bundan sonra. N11'e mail atarak durumu bildirdim. Ekran görüntülerini, mail adresini domainleri ve whois bilgilerini verdim. Gelen cevapta ben ürünü alıp orijinal olmadığını kanıtlayabilirsem iade alacaklarını ve işlem yapacaklarını söylediler... Oysa hepsiburadan yaptığım alışverişlerin hiç birinde iade sorunu yaşamadım. Yani karar elbette ki sizin ama orijinal ve güvenilir ürün istiyorsanız n11 ismi bence tercih dışı olmalı.
Çok teşekkürler, bu benim için yeterli oldu. Sizce Xiaomi Mi5 yerine tercih edilebilecek farklı bir cihaz tercih edilebilir mi? Ve son olarak güncellemeler otomatik mi geliyor yoksa biz ROM dosyasını indirip mi kuruyoruz?

Oyla:

arifakinti

Kıdemli Yarbay
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
RedmiNot3Pro
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
14
Hepsi burada ya güvenme :( delta yi tercih ederim ben.

Oyla:
Üst Alt