Soru Hepsi Burada Hakkında

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
Sipariş hazırlanıyor diyor en yakın zamanda kargoya verilecekmiş hadi hayırlısı sağolun. Yorumlariniz için iyi akşamlar.

Blackero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kerem
Cihazım
Mi5S
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Sipariş hazırlanıyor diyor en yakın zamanda kargoya verilecekmiş hadi hayırlısı sağolun. Yorumlariniz için iyi akşamlar.
Sağolasın sanada bendede transfer merkezinden varış şubesine yolda yazıyor. Yarın tatile gideceğim için erkenden şubeye uğrayacağım inşallah gelmiş olurda oradan teslim alırım.

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
Sağolasın sanada bendede transfer merkezinden varış şubesine yolda yazıyor. Yarın tatile gideceğim için erkenden şubeye uğrayacağım inşallah gelmiş olurda oradan teslim alırım.
Aynen benimkide kargoya verilmiş olur o kadar ya 1 gün geçti sonuçta hayırlısı olsun

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
ben n11 den alışveriş yaptım pazartesi kargoya verdiler İstanbul Avrupa yakasından Salı günü şubeye geldi, o gün çıkarmadılar, Çarşamba günü de çıkarmadılar, dün dağıtıma çıkmış çok yoğun olduğu cuma vereceğiz dediler ben de neden aramıyorsunuz haber verseydiniz ben şubeye gelir alırdım bu zamana kadar dedim, bunu dedikten sonra bana atar yapıyor bi ton laf söylüyor bir de. Yani işin özü bayram dolayısıyla yoğunluk var beklemeyin şubeye gidip alın kargonuzu.

Blackero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kerem
Cihazım
Mi5S
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Aynen benimkide kargoya verilmiş olur o kadar ya 1 gün geçti sonuçta hayırlısı olsun
İnşallah hızlıca gelir. Benimki şubeye gelmiş ama memlekete gidecektim saat 10da kargo arabası anca boşalır dediler bende memleketin adresini verdim şuan buraya gelecek. Telefonda takmıyorlar ama şubeye gidince adres değişikliğide yapılabiliyormuş. Hayırlısı olsun.

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
IYI GÜNLER, Cumartesi günü hepsiburada sitesinden sipariş vermiştim en geç 23 ağustos kargoda deniliyor fakat daha kargoya bile verilmemiş mesaj atıyorum dönmuyorlar arıyorum hepsi meşgul diyor ne yapmam lazım bu normal midir ?
genelde sorun yaşamdım desem yalan olmaz yaklaşık 200 ürün aldım rahat dediğiniz olay bir kaç kez banada oldu biraz sıkıştırınca hediye çeki verip özür diliyorlar kargoluyorlar genelde ama

sero3300

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
mi5s plus
Konular
14
genelde sorun yaşamdım desem yalan olmaz yaklaşık 200 ürün aldım rahat dediğiniz olay bir kaç kez banada oldu biraz sıkıştırınca hediye çeki verip özür diliyorlar kargoluyorlar genelde ama
Olabilir hocam ya yapicak birşey yok bende sürekli aradım en son artık 1 gün geçmiş hemen kargolatiyoruz dediler kargoladilar daha gelmedi ama yarın gelir tahminim hediye yollalar mi acaba banada

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Olabilir hocam ya yapicak birşey yok bende sürekli aradım en son artık 1 gün geçmiş hemen kargolatiyoruz dediler kargoladilar daha gelmedi ama yarın gelir tahminim hediye yollalar mi acaba banada
Hediye çekince bak hocam birde. Ben hediye ceklerinin hepsini mesaj atarak aldım ürünü kargolama öncesinde mesaj attım gecikme olunca hediye çeki verdiler hepsinde öne sonra kargoya verildi cek geldikten sonra aradım hep kargo bugün cikarmi diye açıkçası ben geç versinler diye dört gözle bekledigim olurdu mesaj atayım hediye çeki versinler diye bazen

Üst Alt