Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Anneme hediye almıştım, Türkçe dil yapamıyor muyuz? Bazı yerler Türkçe dil desteği ile satıyormuş dikkat etmedim alırken. Sonuçta saat aynı saat dil yüklenmiyor diye yazılar okudum doğru mudur?

ẞyHellsing

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
5
arkadaşlar httpcanary haylou uygulamasını hicbir sekilde görmüyor yardımcı olur musunuz cihazım mi note 10lite android 11

Xfurkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
0
bu sorunu ilk kez duyuyorum ama yazılımsal olması zor bir ihtimal gibi geliyor.
Hocam benim de 5 günlük saatin tuşu bozuldu ayrıca ekran arada gidip geliyo bide kapanma uyarısı veriyo sende böyle sıkıntılar oldu mu
bu sorunu ilk kez duyuyorum ama yazılımsal olması zor bir ihtimal gibi geliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

E

Ken81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi not 10
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Ben saati yeni aldım. Şu anda güncel yazılım sürümü nedir. Bendeki sürüm RH192SV002066_38301

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Bende görüldüğü gibi RH192SV003264_38301 sürüm çıkıyor fakat güncellenmiyor tabi. Manuel yapılanda da sanırım android 11 de yapamıyoruz çünkü benim cihazım android 11 nasıl güncelleyeceğim bilmiyorum saatin sürümünü.

NOT: şimdi baktığımda saatin kendisinden ayarlardan hakkındaya girdiğim zaman sürüm 3264 yazıyor bu zaten güncel olduğu anlamına geliyor sanırım. Güncelle seçeneği yok diyen arkadaşlar buradan kontrol edebilirler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-14-20-27-56-258_com.yc.hayloufit.jpg
    Screenshot_2021-10-14-20-27-56-258_com.yc.hayloufit.jpg
    243,9 KB · Görüntüleme: 39

lsengul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Xiomi Mi Box
Konular
5
arkadaşlar çözemedim bir türlü videodaki gibi yapıyorum bu seferde güncelleme sırasında sunucu meşkul hatası veriyor dosya şeklinde saate atma gibi bir günelleme olamazmı? teşekkürler @

kdrng

un041026

husmer22

SpecialForces

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SpecialForce
Cihazım
Galaxy Z Flip 5
Meslek
J.G.K
Konular
9
RH192I-V000854 versiyonunda olan ve güncelleme yapamayan arkadaşlar HttpCanary uygulaması ile cihazınızı güncelleye bilirsiniz.

1.İndirdiginiz apk'yı cihazınıza kurun ve acın (Sağ Altta Bulunan Mavi Ok Simgesine Tıklayın simge yeşil olsun)

2.Uygulamayı arka sekmeye alıp HaylouFit uygulamasını açıp güncelleme al deyin.

3.Sonra HttpCanary Uygulamasına geri dönüp getBtVersionUpdate yazan HayloFit konumunu bulun.

4.Üstüne Uzun basıp Compose diyip Body yazısının altındaki lenght tıklayın. Edite tıklayıp "RH192I" yazan yeri "RH192IA" yapın ve Sag Üsteki Dik işaretine basın sonra yine sag üsteki ok işaretine basın

5.En yukarıda HttpCanary Compose diye bir şey çıkacak ona tıklayıp response yazan yere basın text'e tıklayıp oradaki her şeyi kopyalayın. ( no new version yazıyorsa 3.adımdan tekrar yapın)

6.Kopyaladıgımız her şeyi 3.adımda girdiğimiz yere yine uzun basıp Rewrite yazan yere tıklayıp İsim olarak Haylou Fit 5 yazın. Response sekmesindeki follow server yazan yerin deki kalem simgesine tıklayıp Edit Online tıklayarak oraya yapıştırın.

7.Plugin Manager'dan kontrol edin.

8.Saatin Uygulamasına dönüp güncelleyin.

SORUMLULUK SİZE AİTTİR.
Selamın aleyküm hocam ls05-1 modeli var da yazı tipi çok kötü yani bildirim gelince Türkçe karakterler çıkmıyor cihaz Türkçe resmi olarak yazı tipi için çözüm var mı

Üst Alt