Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

Cemolin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cemolin
Cihazım
Ipad retina4
Konular
0
Her adımı tek tek uyguladım. Sıkıntısız güncellendi. Hemen temayı değiştirdim saat çağ atladı. Çok ama çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık.
Reis bena bir türlü bulamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar sorun yaşayan herkesden özür dilerim sınavlar ve tezim oldugu için konuya pek bakamıyorum. sorun yaşayanlar özelden iletişim kurarsa daha iyi olur.
Nasil ozelden yazabilirim.

Wert

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung
Konular
0
Arkadaşlar yapamayanlar için

Öncelikle konunun başındaki canary uygulamasına ait adımları tam yaptığınızı var sayıyorum zaten yapamazsanız çalıştırdığınızda güncelleme için onay mesajı çıkmayacaktır

Buraya kadar tamamsa ve indirme başarısız yada sunucu meşgul hatası alıyorsanız aşağıdaki gibi deneyin

Önce haylouyu açın sonra güncelleme kontrolü yapın ve arka plana alın
Sonra canaryi açıp uçak simgesini yeşil hale getirin ve uygulamayı orta tuş ile ekranda kalacak şekilde küçültün
Tekrar haylouya dönerek güncelleme için onay maili gelmemişse güncelleme kontrolü yapın hala gelmezse haylou ev ve cihaz arasında gidip gelerek tekrar güncelleme aratın
Güncelleme için onay mesajı çıktığında onaylamadan önce canary uygulamasını kapatıp arka plandan kaldırın sonra onay verin
Yüklemeyi tamamlanmasının ardından bir kaç kez yine ev cihaz arası geçişler ile güncelleme aratın versiyon değişecektir

Cemolin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cemolin
Cihazım
Ipad retina4
Konular
0
Arkadaşlar yapamayanlar için

Öncelikle konunun başındaki canary uygulamasına ait adımları tam yaptığınızı var sayıyorum zaten yapamazsanız çalıştırdığınızda güncelleme için onay mesajı çıkmayacaktır

Buraya kadar tamamsa ve indirme başarısız yada sunucu meşgul hatası alıyorsanız aşağıdaki gibi deneyin

Önce haylouyu açın sonra güncelleme kontrolü yapın ve arka plana alın
Sonra canaryi açıp uçak simgesini yeşil hale getirin ve uygulamayı orta tuş ile ekranda kalacak şekilde küçültün
Tekrar haylouya dönerek güncelleme için onay maili gelmemişse güncelleme kontrolü yapın hala gelmezse haylou ev ve cihaz arasında gidip gelerek tekrar güncelleme aratın
Güncelleme için onay mesajı çıktığında onaylamadan önce canary uygulamasını kapatıp arka plandan kaldırın sonra onay verin
Yüklemeyi tamamlanmasının ardından bir kaç kez yine ev cihaz arası geçişler ile güncelleme aratın versiyon değişecektir
Canary de haylou fit 30 lara kadar geliyor lakin bt yok yani isim degistiremiyorum yardimci olursan sevinirim

Wert

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung
Konular
0
Canary de haylou fit 30 lara kadar geliyor lakin bt yok yani isim degistiremiyorum yardimci olursan sevinirim
Vardır kardeşim ilk önce güncelle dediğinde canary sana 3 tane haylou çıkartıyor tek tek tıkla btupdate olandan devam et işlemlere sırasıyla

Cemolin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cemolin
Cihazım
Ipad retina4
Konular
0
Vardır kardeşim ilk önce güncelle dediğinde canary sana 3 tane haylou çıkartıyor tek tek tıkla btupdate olandan devam et işlemlere sırasıyla
Size yazabilecegim bir numara veya instagram adres varmi varsa sevinirim

Cemolin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cemolin
Cihazım
Ipad retina4
Konular
0
Teşekkürler yaptim

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 48

M.E.Y

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Not 8
Konular
14
Güncelledikten sonra şarj durumu ne Beyler.

Üst Alt