Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

Lazer55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cevat Ulvi
Cihazım
HAYLAU LS05
Konular
0
Saat yazılım güncelleme geliyor. Olaydan sonra indirme hatası veriyordu. Birde httpcanary i kapatıp öyle onay vereyim dedim ve oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Saat yazılım güncelleme geliyor. Olaydan sonra indirme hatası veriyordu. Birde httpcanary i kapatıp öyle onay vereyim dedim ve oldu.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

kafadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maho
Cihazım
Mi10T
Konular
4
arkadaşlar sorun yaşayan herkesden özür dilerim sınavlar ve tezim oldugu için konuya pek bakamıyorum. sorun yaşayanlar özelden iletişim kurarsa daha iyi olur.

Kcandan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kamil candan
Cihazım
Mi mix 2
Konular
0
RH192I-V000854 versiyonunda olan ve güncelleme yapamayan arkadaşlar HttpCanary uygulaması ile cihazınızı güncelleye bilirsiniz.

1.İndirdiginiz apk'yı cihazınıza kurun ve acın (Sağ Altta Bulunan Mavi Ok Simgesine Tıklayın simge yeşil olsun)

2.Uygulamayı arka sekmeye alıp HaylouFit uygulamasını açıp güncelleme al deyin.

3.Sonra HttpCanary Uygulamasına geri dönüp getBtVersionUpdate yazan HayloFit konumunu bulun.

4.Üstüne Uzun basıp Compose diyip Body yazısının altındaki lenght tıklayın. Edite tıklayıp "RH192I" yazan yeri "RH192IA" yapın ve Sag Üsteki Dik işaretine basın sonra yine sag üsteki ok işaretine basın

5.En yukarıda HttpCanary Compose diye bir şey çıkacak ona tıklayıp response yazan yere basın text'e tıklayıp oradaki her şeyi kopyalayın. ( no new version yazıyorsa 3.adımdan tekrar yapın)

6.Kopyaladıgımız her şeyi 3.adımda girdiğimiz yere yine uzun basıp Rewrite yazan yere tıklayıp İsim olarak Haylou Fit 5 yazın. Response sekmesindeki follow server yazan yerin deki kalem simgesine tıklayıp Edit Online tıklayarak oraya yapıştırın.

7.Plugin Manager'dan kontrol edin.

8.Saatin Uygulamasına dönüp güncelleyin.

SORUMLULUK SİZE AİTTİR.
Kesk ufak bir kurulum cekseydin kardesm

58zara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 11Lite 5G NE
Meslek
mühendis
Konular
0
Merhabalar, yazılım olarak son sürüm var bende saatte, temalar falan geldi yani, ancak bende şöyle bir sıkıntı var, konumumu mobil uygulama muş olarak görüyor ben istanbulda oldugum halde, bunu ayarlamanın bir yolu var mı bulamadım?

Wert

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Çözüm kesinlikle arkadaşın söylediği gibi. İndirme başarısız sorunu yaşayanlar güncelleme için onay mesajını gördükten sonra canary uygulamasını kapatıp arka plandan kaldırsın ve sonra onay versin. Güncellemeyi indirdikten sonra biraz bekleyip tekrar güncelleme aratın versiyonun değiştiğini göreceksiniz ve işlem tamam.

Teşekkürler dostum.

musak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
musa
Cihazım
lso5
Konular
0
getBtVersionUpdate nerden cıkıyor bulamadım

Cemolin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cemolin
Cihazım
Ipad retina4
Konular
0
Selamlar ipone de oluyormu bu uygulama

musak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
musa
Cihazım
lso5
Konular
0
bir adımda hata yapmışsınız. tekrardan 3 adımdan deneyin. Yanlış veri konumunu seçmiş olabilirsiniz. api/client/getBtVersionUpdate yazanı seçmelisiniz.
bu yazı cıkmıyorr

Üst Alt