Çözüldü Hangi Romu Tavsiye Edersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yabahut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
K20Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.3.2
Telefon Modeli
K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaşlar Global rom atılmış K20pro kullanıcısıyım lakin widevine l3 sertifikası olduğu l1 sertifikası olmadığı için netflixi HD izleyememekteyim offical romlarda olmadığı icin Custom Romlara geçiş yapmayı düşünüyorum
Hangi Romu tercih etmeliyim biri MiRoom diyor biri xiaomi.eu Rom u diyor sizin fikirlerinizi ayrıntılı bir şekilde alabilir miyim Oneplus kullancısıydım yıllardır ondan dolayı xiaomi ye uzağım ne kadar araştırsamda yardımcı olursanız sevinirim Teşekkür ederim

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam, EU ROM her zaman bir adim öndedir. Sebebi fazla özelleştirme yoktur bu sayede hata orani yok denecek kadar az ve ekibi uzun yillardir bu isin icinde, bu sayede guzel bir iscilik ortaya cikiyor. Bu yüzden netflixde sıkıntı yapmiyorsa EU ROM Kurman faydana olacaktir

Oyla:

yabahut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
K20Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Hocam, EU ROM her zaman bir adim öndedir. Sebebi fazla özelleştirme yoktur bu sayede hata orani yok denecek kadar az ve ekibi uzun yillardir bu isin icinde, bu sayede guzel bir iscilik ortaya cikiyor. Bu yüzden netflixde sıkıntı yapmiyorsa EU ROM Kurman faydana olacaktir
EU romda Netflix için Widevine L1 sertifikası var hocam hani gören olur cevabı başkasınında işine yarar diye yazıyorum özellikle belirtmişler.
Cevabı görücek arkadaşlar için MiRoom da acıklamayı göremedim ama yoksada bile cihaz rootlu olduktan sonra Magiskle yükleyebiliyorsunuz haberiniz olsun.
Ben uzun zamandır xiaomi.eu kullanıyorum.
İkinizede yorumlarınız için teşekkür ederim EU rom kuracağım

Oyla:

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
EU romda Netflix için Widevine L1 sertifikası var hocam hani gören olur cevabı başkasınında işine yarar diye yazıyorum özellikle belirtmişler.
Cevabı görücek arkadaşlar için MiRoom da acıklamayı göremedim ama yoksada bile cihaz rootlu olduktan sonra Magiskle yükleyebiliyorsunuz haberiniz olsun.

İkinizede yorumlarınız için teşekkür ederim EU rom kuracağım

Hocam Widevine L1 magiskle yüklenebiliyor mu? eu rom beta kullanıyorum cihaz da rootlu fakat hiçbir yerde görmedim L1 in yüklendiğini

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt