Soru Hangi romu kullaniyorsunuz

crop

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel
Cihazım
Redmi Not 4X
Konular
26
Benim telefon 256 GB erisi kurmaya çalıştım ama olmadı bende telefon açılınca dokunma çalışmıyordu 256 GB modellerde oluyormuş böyle. Bir çaresi varmı bilmiyorum
Bu sürümü denemedim ama bu da yükleyince dokunma problemi olur mu

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Rom kurulumdan sonra bazen dokunmatik sorunu, konrtrol merkezi sorunu gibi sorunlar oluyor. Telefon yeniden başlatldığında normale dönüyor.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Benim telefon 256 GB erisi kurmaya çalıştım ama olmadı bende telefon açılınca dokunma çalışmıyordu 256 GB modellerde oluyormuş böyle. Bir çaresi varmı bilmiyorum
Hocam sizin cihazın ekranı fts_ts panel yüksek ihtimalle. Bu panelle uyumlu kerneller çıktı son zamanlarda sorunu kernel flashlayarak çözebiliyorsunuz.

crop

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel
Cihazım
Redmi Not 4X
Konular
26
Hocam sizin cihazın ekranı fts_ts panel yüksek ihtimalle. Bu panelle uyumlu kerneller çıktı son zamanlarda sorunu kernel flashlayarak çözebiliyorsunuz.
Bir ara çok uğraştım bulamadım miui mind romu buldum kaldım öyle. 😄 Eris romu denemek istiyordum karnel konusunda yardımcı olur musunuz hangi karneli flaslamam gerekiyor

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Elixir Project kesinlikle tavsiye ederim.

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
Eskiden o romdan bu roma atlar dururdum. Kerneller falanlar filanlar. Sonradan bunun zaman kaybı olduğunu anladığımda, stock romu kurdum ve uzun zamandır da bu şekilde devam ediyorum. Memnunum. Global ya da EEA kurun geçin.
Global kurma sebebiniz nedir? Eea rom'da l1 sertifikası var ve reklamlar daha az diye biliyorum. Eea daha avantajlı değil mi?

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Global kurma sebebiniz nedir? Eea rom'da l1 sertifikası var ve reklamlar daha az diye biliyorum. Eea daha avantajlı değil mi?
Genel olarak insanların "Reklamdan telefon kullanılmıyor" dediği kadar reklam yok zaten. Ben reklamı sadece Temizleyici uygulamasında görüyorum o da ara sıra. Dosyalar uygulamasında bile çıkmıyor bende reklam. Bir de debloat yapıyorum mis. L1 ya da L2 sertifika muhabbetini bilmiyorum. Telefon ile platformlardan dizi, film seyretmiyorum. Genellikle TV Box ile hallediyorum o işleri ama reklam konusunda dediğim gibi öyle insanların abarttığı kadar yok. Hatta neredeyse hiç yok.

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
Genel olarak insanların "Reklamdan telefon kullanılmıyor" dediği kadar reklam yok zaten. Ben reklamı sadece Temizleyici uygulamasında görüyorum o da ara sıra. Dosyalar uygulamasında bile çıkmıyor bende reklam. Bir de debloat yapıyorum mis. L1 ya da L2 sertifika muhabbetini bilmiyorum. Telefon ile platformlardan dizi, film seyretmiyorum. Genellikle TV Box ile hallediyorum o işleri ama reklam konusunda dediğim gibi öyle insanların abarttığı kadar yok. Hatta neredeyse hiç yok.
Teşekkürler

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
mind kurdum ama begenmedim cok kasıyor gibi geldi bana son çıkan evo gayet güzel gibi
Valla hocam o mesajı attıktan sonra benim de aklıma kurt düştü kurdum gayet akıcıydı. Tabi cihazdan cihaza değişiklik göstermiş olabilir bir şey diyemeyeceğim.

Üst Alt