Soru Hangi romu kullaniyorsunuz

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Redmi note 10 pro (sweet) için hangi romu kullanıyorsunuz? ve memnun musunuz pil olarak önerebileceginiz bir rom var mı?

crop

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel
Cihazım
Redmi Not 4X
Konular
26
miui 13 mind edition 13.0.12 stable kullanıyorum ben çok memnunum xiaomi eu 14.08 kurdum ama biraz sorun yaşadım o yüzden miui minde geri döndüm

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Eskiden o romdan bu roma atlar dururdum. Kerneller falanlar filanlar. Sonradan bunun zaman kaybı olduğunu anladığımda, stock romu kurdum ve uzun zamandır da bu şekilde devam ediyorum. Memnunum. Global ya da EEA kurun geçin.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
miui 13 mind edition 13.0.12 stable kullanıyorum ben çok memnunum xiaomi eu 14.08 kurdum ama biraz sorun yaşadım o yüzden miui minde geri döndüm
Benim de custom romlarda en sevdiğim Miui Mind 13.0.12 ancak şu an stock india 13.0.5 rom kullanıyorum.

Hibozsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 10
Konular
3
Benim de custom romlarda en sevdiğim Miui Mind 13.0.12 ancak şu an stock india 13.0.5 rom kullanıyorum.
Hocam birkaç gün önce MIUI Eris rom kurdum şuan kullanıyorum bir problem yok denemenizi öneririm. Monet ve flyme OS kontrol merkezi var. Ancak ben moneti sevmediğim için monet remover modeli flashladım. Şuan stabil görünüyor.

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Hocam birkaç gün önce MIUI Eris rom kurdum şuan kullanıyorum bir problem yok denemenizi öneririm. Monet ve flyme OS kontrol merkezi var. Ancak ben moneti sevmediğim için monet remover modeli flashladım. Şuan stabil görünüyor.
teşekkürler ilk fırsatta deneyeceğim hocam 👍

crop

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel
Cihazım
Redmi Not 4X
Konular
26
Benim telefon 256 GB erisi kurmaya çalıştım ama olmadı bende telefon açılınca dokunma çalışmıyordu 256 GB modellerde oluyormuş böyle. Bir çaresi varmı bilmiyorum

Üst Alt