Soru Hangi romu kullanıyorsunuz ?

lexno

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
poco x3
Konular
4
Sizce stock romlar mı daha iyi yoksa diğerleri mi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Donanımın biraz fazla tükettiğini düşünüyorum
Ama tam olarak sebebini bilmiyorum
Telefonu bilmediğim için soruyorum amoled panel mi var telefonda birde hz olaylarından dolayı ola bilir ekranın öyle olması

Oyla:

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Telefonu bilmediğim için soruyorum amoled panel mi var telefonda birde hz olaylarından dolayı ola bilir ekranın öyle olması
Ekran amoled değil yinede AOD var ama kullanmıyorum fakat bazı romlarda AOD 10 saniye açık kalma özelliği var eğer bu romda 10 saniye açık kalma özelliği olsa kullanırdım
Ve bence haklısın bu rom hızlı olduğu için işlemci donanımsal olarak biraz daha hızlı şarj tüketiyor olmalı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran amoled değil yinede AOD var ama kullanmıyorum fakat bazı romlarda AOD 10 saniye açık kalma özelliği var eğer bu romda 10 saniye açık kalma özelliği olsa kullanırdım
Ve bence haklısın bu rom hızlı olduğu için işlemci donanımsal olarak biraz daha hızlı şarj tüketiyor olmalı
120 Hz her zaman kullanıyorum

Oyla:

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

120 Hz her zaman kullanıyorum
120 hz kaynakli normal :)

Oyla:
Üst Alt