Rom Hangi rom

users872

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
user
Cihazım
xiaomi note 8 p
Konular
27
Hocam fastboot sürüm stock rom oluyor stock romlar custom rom kadar performans ve verimli değildir bunu asla unutmayın custom rom her zaman daha iyidir perfonmans ve şarj olarak
hocam biliyorum zaten emeyinize saglik cok guzel bir is basarmissiniz.ama yardim eden olsaydi yapardim boyle kendi basima yaparimda sorunlar karsilasirim die korkuyorum

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam biliyorum zaten emeyinize saglik cok guzel bir is basarmissiniz.ama yardim eden olsaydi yapardim boyle kendi basima yaparimda sorunlar karsilasirim die korkuyorum
O zaman hiç bulaşmayın hocam Xiaomi cihazlar sıkıntılı dikkat etmezseniz hard brick olup bir ton masraf açıyorlar en iyisi hiç bulaşmayın

users872

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
user
Cihazım
xiaomi note 8 p
Konular
27
O zaman hiç bulaşmayın hocam Xiaomi cihazlar sıkıntılı dikkat etmezseniz hard brick olup bir ton masraf açıyorlar en iyisi hiç bulaşmayın
tamamdir hocam nasil onerirseniz. video filan hazirlarsaniz dahada iyi olurdu benim gibi yapayamanlar icin)) yinede sagolun/bir tek sroum olacak hocam kulaklilardan gelen ses zayifligini nasil arttira bilirim tum kulakliklarda ses zayif

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
tamamdir hocam nasil onerirseniz. video filan hazirlarsaniz dahada iyi olurdu benim gibi yapayamanlar icin)) yinede sagolun/bir tek sroum olacak hocam kulaklilardan gelen ses zayifligini nasil arttira bilirim tum kulakliklarda ses zayif
hocam onu yükseltmek pek mümkün değil ya root yapıp mod felan atmanız lazım oda kilidi açmadan mümkün değil zaten

users872

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
user
Cihazım
xiaomi note 8 p
Konular
27
hocam onu yükseltmek pek mümkün değil ya root yapıp mod felan atmanız lazım oda kilidi açmadan mümkün değil zaten
tamam hocam tesekkur ederim kilidi acdiktan sonra diyelimki eu rom kurduk .. ve cihaz stabil calisiyor .. kendi kendine dediginiz hardbrick olayi olurmu ? ya ne kotu seyler ola bilir o romda

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
sudan romuda ne? link var mi hocam? ilk defa duyuyorum..hocamin dedigi eu rom kurardimda ama korkuyorum bir sorun olur cihaz kapanir acilmaz.ha birde neden kulakliklarda ses kisitli? ve cozumu varmidir
Şuan yazdımda Sudan olmuş drunk~~:D:D eu rom bl kilidi acıksa yaparsın yöntemler konuda belirtilmiş zaten muscle~~

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
tamam hocam tesekkur ederim kilidi acdiktan sonra diyelimki eu rom kurduk .. ve cihaz stabil calisiyor .. kendi kendine dediginiz hardbrick olayi olurmu ? ya ne kotu seyler ola bilir o romda
Yok hocam hiç.bişey olmaz

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
bence korkmana gerek yok düzgün yaptıktan sonra,birşey olsa benim rn8 proya olurdu malum mtk :D

Üst Alt