Soru Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Tavsiye Edersiniz ?

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Selamlar.
İstanbul'da yaşıyorum. Apartmana fiber gelene kadar birçok operatörü kullandım. VDSL alt yapısında kullandım. Eğer alt yapınız fiber değilde VDSL falansa ve karşınızda bir temsilci muhattap bulmak istiyorsanız Telekom dan vaz geçmeyin. Bana fiber geldikten sonra önce türknet kullandım. Şu anda comnet kullanıyorum. Annemlerin evinde Turknet gigafiber var. Keşke her yerde olsa. 400₺ ye 1000mbit veriyor adamlar.
Fiberde sorun olma olasılığı çok düşük. Comnet Fiyat olarak gayet uygun. Yıllık ödemede 199₺ aylığa denk geliyor. Yıllık ödemez de aylık yaparsanız 269₺. Fiber 100mbit kullanıyorum. 120 download 47 upload görüyorum. Eğer alt yapınız fiberse öneririm. Yok eğer alt yapı VDSL falansa dediğim gibi telekom. Ha eger diyorsanızki ben VDSL dede sorun yaşamıyorum. Alt yapım güzel. Yine bi comnet e bakın derim. Aylık ödemeleri ortalama seviyede ama yıllık yaparsanız baya uygun. Mesela 35mbit aylık 239₺ ama yıllık ödeme yaparsanız 179₺

Not. Comnet temsilcisi yada fanboyu degilim yada ordan bir çıkarım falan yok 🙂

Holybom

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
14
fiber altyapı yoksa vdsl olarak comnet kulanırdım. 1 yıl kullandım comnet çok az sorun yaşamıştım türknet fiber gelince kapattım mecburen. 80 biti hızı sağlıklı alıyorsanız comnet üzmez sizi.

Redmi_Necati

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Necati
Cihazım
Not 8 Pro 128GB
Konular
9
Herkese İyi Forumlar.

Evim de Türk telekom 80 mbps download internet kullanıyorum. Taahhüt sürem doldu ve yeni taahhütü 500 TL den yapıyorlarmış. Sizin kullandığınız internet servis sağlayıcılar hangileri
Biraz Araştırma yaptım ve bu fiyatları buldum. Sizin önerileriniz nelerdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Millenicom taahhütsüz 100 mbps 279 TL
Türknet taahhütsüz 100 Mbps 399 TL
Şok Net taahhütsüz 100 Mbps 237 TL
NetSpeed de bir araştırın isterseniz, ben 16-17 ay kullandım ve memnundum, fakat bizim mahalleye fiber gelince Türk Telekoma geçtim.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
2 Yıldır 1 kez bile altyapı problemi yaşamadım. Millenicomu ne derece önerirsiniz hocam
hocam 1 yıldır kullanıyorum hiç birsey görmedim desem yeri 2-3 kez net kesildi turk telekom alt yapı yaptığından

ozanus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ayhan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
3 yıla yakındır netspeed kullanıyordum. Ama artık müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamaz oldum. Kızdım milenicom a geçtim. 2 aydır milenicom,kullanıyorum gayet iyi. Ama yukarıda da belirttikleri gibi olay tamamen altyapınızla alakalı. Altyapı iyiyse gerisi teferruat istediğiniz sağlayıcıyı kullanabilirsiniz.

23090RA98I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
iptv falan izlemeyecekseniz hepsi de olur bence, önceliğiniz iptv ise ben turknet derim. uzun yıllardır kullanıyorum, bu yıl ile birlikte iki yıldır peşin ödeme yapıp kullanıyorum.

Üst Alt