Soru Hakem heyetine başvurdum.

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Teknik serivisi aradım 3 ayda ghost screen oldu. İade hakkım için size yollasam gerekli testleri yapıp bana arıza raporu verseniz olurmu dedim biz rapor düzenleyemiyoruz cihazın onarımı mümkünse onarım olur dediler.İade hakkı tanıyor devlet bu kararı ben veririm onarım oluyorsada onarılsın mı onarılmasınmı bu karar şansını bana veriyor dedim.Hakem heyetine başvurun o zaman madem yasal hakkınız dediler. bende tüm konusma kayıtlarını aldım bakalım ne çıkacak işin içinden

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-12-18 at 13.49.04.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-18 at 13.49.04.jpeg
    141,9 KB · Görüntüleme: 192

ByGr33n

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 11T
Konular
10
Teşekkür ederim. Biraz sinir bozucu bir süreç oldu. Karar çıktıktan 10 gün sonra tebligat anca geldi. Firma tebligat bize gelmedi diye vyalan söyledi vs derken en son bu gün alabildim.
Merhabalar, Banada karar çıktı. Yanlız malum covid-19 çıktığından beri kararı tebliğ edemediler tarafıma. Bu süreçte ne gibi bir iletişim kuruyorsunuz firma ile ? Nasıl bir zorluk yaşadınız ? Ücret iadesini nasıl ve kaç günde aldınız ?
Buradan konuyu okuyan arkadaşlara ghost screen ile ilgili demem o ki serviste işlem yaptırmayın telefonunuza ilk 6 ay hakkınız var direk iade değişim için. Kabul etmiyor ise satıcı servis tespit etsin işlem yaptırmadan alın cihazı ve o belge ile tüketici hakem heyetine başvurun.
Not: Bu gün ise Mi 9T siparişi verdim. Markadan değil kendilerinden soğuttular. Yoksa bir çok telefonu var alınabilecek.

Oyla:
Üst Alt