Yardım Güvenlik

gokhancicek3424

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note Pro9
Konular
10
Merhaba Redmi note pro 9 kullanıyorum telefondaki güvenlik taraması güvenlimidir ekstra güvenlik uygulaması indirmek gerekli midir

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Merhaba Redmi note pro 9 kullanıyorum telefondaki güvenlik taraması güvenlimidir ekstra güvenlik uygulaması indirmek gerekli midir
Hocam ben yıllardır telefonu rootlu kullanıyorum. Şükür bugune kadar hiç bir güvenlik şeysine ihtiyacım olmadı.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam mıuı güvenlik uygulması antivirüs tabanlı tarama işlemi sağlar ve iş görüyor kesinlikle zararlı apk veya dosya varsa tespit edip silebiliyor ama ben üst düzey koruma istiyorum diyorsanız ekstra oalrak antivürüs programı kurabilirsiniz cihaza

gokhancicek3424

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note Pro9
Konular
10
Hocam ben yıllardır telefonu rootlu kullanıyorum. Şükür bugune kadar hiç bir güvenlik şeysine ihtiyacım olmadı.
Telefonun orijinal kendi güvenlik taraması virüs için yeterliyse bende açıkçası gerek duymam telefonu meşgul etmesin diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam mıuı güvenlik uygulması antivirüs tabanlı tarama işlemi sağlar ve iş görüyor kesinlikle zararlı apk veya dosya varsa tespit edip silebiliyor ama ben üst düzey koruma istiyorum diyorsanız ekstra oalrak antivürüs programı kurabilirsiniz cihaza
Telefonun orijinal kendi güvenlik taraması virüs için yeterliyse bende açıkçası gerek duymam telefonu meşgul etmesin diye

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
3. parti antivirüs uygulamalarının pek işe yaradığını sanmıyorum. -En iyi antivirüs kullanıcının kendisidir-.

gokhancicek3424

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note Pro9
Konular
10
3. parti antivirüs uygulamalarının pek işe yaradığını sanmıyorum. -En iyi antivirüs kullanıcının kendisidir-.
Bende öyle düşünüyorum telefondaki yeterlidir ama tereddütlerim vardı sormak istedim

Üst Alt