Yardım Güvenilir orjinal batarya isteği

altan45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Altan Kalmaz
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Redmi note 4 telefonum var. Telefondan çok memnunum fakat bataryası ömrünü yedi değişmesi lazım. Orjinal batarya nereden bulabilirim. Yardımcı olur musunuz?
Not: Daha önce Samsung cihaz için satıcının ısrarla orijinal dediği bir batarya aldım fakat batarya telefonu bir saat bile çalıştırmadı. Aynı satıcıdan İki defa değiştirdim sonuç hüsran verdiği bütün bataryalar bozuk çıktı. Bir sürü arkadaşım da aynı şekilde orijinal olduğunu sanıp aldıkları bataryaları çöpe attılar. O yüzden bildiğiniz dürüst bir satıcı varsa önerir misiniz?

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
2 defa yan sanayi batarya aldım ölçümlerim sonucu biri 2200 mAh kapasitede diğeriyse 3000 mAh kapasitedeydi ama ilki bir iki ay sonra aniden kapanma problemi yaşatmaya başladı ikincisi de 3 ay sonra şişti. Şişme olayından sonra Deji batarya aldım 1 aydır kullanıyorum kapasite 3900 mAh ile 4100 mAh arasında değişiyor ve batarya sağlığı çok iyi. Gayet stabil şekilde çalışıyor, diğer bataryalardaki bazı yüzde değerlerini atlama ya da yüzde 98 den sonra şarj olmama sorunu da yok, tavsiye ederim.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Şöyle linkini bırakayım arayanlara kolaylık olsun...

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
2 defa yan sanayi batarya aldım ölçümlerim sonucu biri 2200 mAh kapasitede diğeriyse 3000 mAh kapasitedeydi ama ilki bir iki ay sonra aniden kapanma problemi yaşatmaya başladı ikincisi de 3 ay sonra şişti. Şişme olayından sonra Deji batarya aldım 1 aydır kullanıyorum kapasite 3900 mAh ile 4100 mAh arasında değişiyor ve batarya sağlığı çok iyi. Gayet stabil şekilde çalışıyor, diğer bataryalardaki bazı yüzde değerlerini atlama ya da yüzde 98 den sonra şarj olmama sorunu da yok, tavsiye ederim.
Aldığınız yerin linki varmı? Pili kendinizmi değiştirdiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şöyle linkini bırakayım arayanlara kolaylık olsun...

Size göre güvenilirmi?
Her ne kadar bir markası olsada, yan sanayi bir ürün.

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Aldığınız yerin linki varmı? Pili kendinizmi değiştirdiniz?

Size göre güvenilirmi?
Her ne kadar bir markası olsada, yan sanayi bir ürün.
Hocam direk kendi sitesinden aldım, yanında gönderilen araçlarla değiştirmek gayet kolaydı kendim değiştirdim. Sadece pilin sabit durması için gönderilen ince çift taraflı bandı biraz kestim ekran flexlerinin üstüne yapıştırmamak adına ama yapıştırılsa bile sorun olmazdı. Benim telefonumda BN43 bataryaolduğu için BN43 sipariş ettim ama galiba nadir de olsa bazı Redmi Note 4 cihazlarda BN41 batarya var, iki model de mevcuttu sitede. Müşteri hizmetleri de çok profesyonel ve çözüm odaklı. Ben firmaya güvendim hocam, tavsiye ederim.

Daha önce orijinal diye satılan iki farklı batarya almıştım ve dejinin kutu içeriği bile aradaki kalite farkını gösterir nitelikte hocam. Bataryanın ağırlığı kalınlığı boyutları falan da orijinaliyle aynı.

Oyla:

huseyınzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Hocam direk kendi sitesinden aldım, yanında gönderilen araçlarla değiştirmek gayet kolaydı kendim değiştirdim. Sadece pilin sabit durması için gönderilen ince çift taraflı bandı biraz kestim ekran flexlerinin üstüne yapıştırmamak adına ama yapıştırılsa bile sorun olmazdı. Benim telefonumda BN43 bataryaolduğu için BN43 sipariş ettim ama galiba nadir de olsa bazı Redmi Note 4 cihazlarda BN41 batarya var, iki model de mevcuttu sitede. Müşteri hizmetleri de çok profesyonel ve çözüm odaklı. Ben firmaya güvendim hocam, tavsiye ederim.

Daha önce orijinal diye satılan iki farklı batarya almıştım ve dejinin kutu içeriği bile aradaki kalite farkını gösterir nitelikte hocam. Bataryanın ağırlığı kalınlığı boyutları falan da orijinaliyle aynı.
deji bataryayi halen kullaniyirmusunuz?

Oyla:

brave77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enre
Cihazım
resmi note 4x
Konular
12
Çin'den almıştım zamanında Wireless ile internet sırf ile yaklaşık 8 saat SoT alıyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt