Yardım Güvenilir orjinal batarya isteği

altan45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Altan Kalmaz
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Redmi note 4 telefonum var. Telefondan çok memnunum fakat bataryası ömrünü yedi değişmesi lazım. Orjinal batarya nereden bulabilirim. Yardımcı olur musunuz?
Not: Daha önce Samsung cihaz için satıcının ısrarla orijinal dediği bir batarya aldım fakat batarya telefonu bir saat bile çalıştırmadı. Aynı satıcıdan İki defa değiştirdim sonuç hüsran verdiği bütün bataryalar bozuk çıktı. Bir sürü arkadaşım da aynı şekilde orijinal olduğunu sanıp aldıkları bataryaları çöpe attılar. O yüzden bildiğiniz dürüst bir satıcı varsa önerir misiniz?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Deji markasını deneyebilirsiniz hocam. Marka hakkında oldukça iyi yorumlar yapılıyor.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Deji markasını deneyebilirsiniz hocam. Marka hakkında oldukça iyi yorumlar yapılıyor.
Hiç tavsiye etmem. Kullananlar hiç memnun değil. Farklı marka ve model telefonda kullanan kişilerin yorumlarını okudum. Kesinlikle ve kesinlikle orjinal batarya kapasitesi yokmuş. Aksine nerden baksanız 500mah kayıp diyorlar.
Xiaomi nin modellerinde böyle orjinal pil bulamama sorunu inanılmaz derecede berbat ve rezil bir durum.

Oyla:

izmitekibi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
En büyük sorun bu sanırım. Hiç bir yerde batarya bulunmuyor. Bulunanlarında ne olduğu meçhul

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Xiaomi diğer modellerde demi aynı acaba?

Oyla:

tscilhami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
10
Redmi note 4 telefonum var. Telefondan çok memnunum fakat bataryası ömrünü yedi değişmesi lazım. Orjinal batarya nereden bulabilirim. Yardımcı olur musunuz?
Not: Daha önce Samsung cihaz için satıcının ısrarla orijinal dediği bir batarya aldım fakat batarya telefonu bir saat bile çalıştırmadı. Aynı satıcıdan İki defa değiştirdim sonuç hüsran verdiği bütün bataryalar bozuk çıktı. Bir sürü arkadaşım da aynı şekilde orijinal olduğunu sanıp aldıkları bataryaları çöpe attılar. O yüzden bildiğiniz dürüst bir satıcı varsa önerir misiniz?
orjinal batarya aldınız mı? bana da lazım araştırıyorum

Oyla:

altan45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Altan Kalmaz
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Yok bulamıyorum... Bazı yerleri aradım görüştüm orjinal batarya falan dediler ama daha sonra yaptığım araştırmalarda orjinal ürün satmadikları için şikayetler gördüm. Yani xiaominin orjinal bataryasını bulamıyorum.300-400 TL vereceğim orjinal batarya bulsam o derece. Telefondan çok memnunum.

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Bulamazsanız deji batarya alın yan sanayi veya kopya ürünleri almayın dolar uçtuğu için sırf ucuzu ürün getirebilmek için insan sağlığı ile oynuyorlar

Oyla:
Üst Alt