Yardım Günlerdir Mi oturumu açamıyorum

Tarikhoca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarik
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
BİLMİYORUM
Telefon Modeli
Mİ5S
Bootloader Kilidi
Kapalı
Sevgili arkadaşlar ben mi5 s kullanıyorum ve telefonun açılışındaki şifreyi unuttum telefon yeniden başlattı mi şifremi istedi girdim yanlış dedi bir telefoncu format attı fakat ben hala giriş yapamıyorum. İnternet üzerinden mi şifremle giriş yapmaya çalşıyorum ordan da giremiyorum. Şifremi güncelleyebiliyorum ama giriş yapamıyorum. Teknik bilgim de çok az iki haftadır emanet bi tel kullanıyordum şimdi sahibine iade etmek zorundayım.teknik bilgim de yok bana acil yardımcı olursanız çok sevinirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

AZ önce internet üzerinden hesabıma giriş yaptım. fakat aynı şifre ile telefonuma yine giriş yapamadım.
ekranda şu yazı çıkıyor :
COULDN T VERİFY Mİ ACCOND ID. CAN T CONNECT TO NETWORK

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Sevgili arkadaşlar ben mi5 s kullanıyorum ve telefonun açılışındaki şifreyi unuttum telefon yeniden başlattı mi şifremi istedi girdim yanlış dedi bir telefoncu format attı fakat ben hala giriş yapamıyorum. İnternet üzerinden mi şifremle giriş yapmaya çalşıyorum ordan da giremiyorum. Şifremi güncelleyebiliyorum ama giriş yapamıyorum. Teknik bilgim de çok az iki haftadır emanet bi tel kullanıyordum şimdi sahibine iade etmek zorundayım.teknik bilgim de yok bana acil yardımcı olursanız çok sevinirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

AZ önce internet üzerinden hesabıma giriş yaptım. fakat aynı şifre ile telefonuma yine giriş yapamadım.
ekranda şu yazı çıkıyor :
COULDN T VERİFY Mİ ACCOND ID. CAN T CONNECT TO NETWORK

Önce telefonu wifi ile internete bağlayınız.
İnternet bağlantısını yaptıkdan sonra tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi girip oturum açmayı deneyiniz.

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Tarikhoca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarik
Cihazım
Mi5s
Konular
2