Yardım Güncellemeyi yapamıyorum

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
5 Aralık Güncellemesi üzerine Şubat güncellmesini alamıyorum.
Mart güncellemesi gelmiş ben Şubatı alamadığım için onunda alamıyorum.

Boyut olarak Şubat güncellmesi 304mb yanlış hatırlamıyorsam bana 315 gelmiş indirmeyi yapıyorum.
İndirdikten sonra güncelleme işleniyor diyor sona gelince Güncelle Sorunu yazıyor ve güncelleme yapmıyor.

Farklı wifi lerden indirmeye çalıştım aynı sorun telefonu sıfırladım aynı sorun.

Öncesinde telefonu rootlamıştım ama şu anda rootu kaldırdım bootloadede kapalı üstüne temiz kurulumda yaptım. Hala daha alamıyorum güncellemeleri

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190314-140642.png
    Screenshot_20190314-140642.png
    108,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
5 Aralık Güncellemesi üzerine Şubat güncellmesini alamıyorum.
Mart güncellemesi gelmiş ben Şubatı alamadığım için onunda alamıyorum.

Boyut olarak Şubat güncellmesi 304mb yanlış hatırlamıyorsam bana 315 gelmiş indirmeyi yapıyorum.
İndirdikten sonra güncelleme işleniyor diyor sona gelince Güncelle Sorunu yazıyor ve güncelleme yapmıyor.

Farklı wifi lerden indirmeye çalıştım aynı sorun telefonu sıfırladım aynı sorun.

Öncesinde telefonu rootlamıştım ama şu anda rootu kaldırdım bootloadede kapalı üstüne temiz kurulumda yaptım. Hala daha alamıyorum güncellemeleri
telefona yenıden rom atmayı deneyebilirsin yaptığın rom ve rottan kaynaklı olmuş kurcalamışsın sorun şubatta değil bende aralıktayım bilerek yapmamıştım

Oyla:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
telefona yenıden rom atmayı deneyebilirsin yaptığın rom ve rottan kaynaklı olmuş kurcalamışsın sorun şubatta değil bende aralıktayım bilerek yapmamıştım
Direk Şubat romu var mı atabilecegim kaynak var mı?

Oyla:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu ne saçmalık ya

Oyla:

düşeyara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi a2
Konular
0
Merhaba. Ben de aylardır bu uyarıyı alıyorum. Herkes mart güncellemesi yaptı ben hala 8.1deyim. Sebebi nedir sizce

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190224-235834.png
    Screenshot_20190224-235834.png
    89,8 KB · Görüntüleme: 28
Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Merhaba. Ben de aylardır bu uyarıyı alıyorum. Herkes mart güncellemesi yaptı ben hala 8.1deyim. Sebebi nedir sizce
8.1 daha stabil aslında kamerada iyiydi ses ve ekranda iyiydi ben bile 8 e dönmek istedim sen güncellemeleri denetle diyecen 1gb doya iner ama şarjın %80 lerde iken yap 50 den düşükken sorun olur önce 1gblık dosya inecek sonra yüklemeye başlıyacak bu biraz zaman alır internet hızına göre 1 saatte sürebilir

Oyla:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Bu ne saçma işleyiş ya.

Sorunu
m

ilk olarak oem açın daha sonra miflash ile romu flashlayarak çözebilirsiniz.

Oyla:

düşeyara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi a2
Konular
0
8.1 daha stabil aslında kamerada iyiydi ses ve ekranda iyiydi ben bile 8 e dönmek istedim sen güncellemeleri denetle diyecen 1gb doya iner ama şarjın %80 lerde iken yap 50 den düşükken sorun olur önce 1gblık dosya inecek sonra yüklemeye başlıyacak bu biraz zaman alır internet hızına göre 1 saatte sürebilir

Hocam işte güncelleme yapmıyor. Belki dediğiniz gibi 8.1 stabildir filan ama ben artık bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sürekli güncel kalsın diye bunu aldık 3 güncellemedir alamıyorum.

Oyla:
Üst Alt