Yardım Güncellemeyi yapamıyorum

oczipka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
emre
Cihazım
yok
5 Aralık Güncellemesi üzerine Şubat güncellmesini alamıyorum.
Mart güncellemesi gelmiş ben Şubatı alamadığım için onunda alamıyorum.

Boyut olarak Şubat güncellmesi 304mb yanlış hatırlamıyorsam bana 315 gelmiş indirmeyi yapıyorum.
İndirdikten sonra güncelleme işleniyor diyor sona gelince Güncelle Sorunu yazıyor ve güncelleme yapmıyor.

Farklı wifi lerden indirmeye çalıştım aynı sorun telefonu sıfırladım aynı sorun.

Öncesinde telefonu rootlamıştım ama şu anda rootu kaldırdım bootloadede kapalı üstüne temiz kurulumda yaptım. Hala daha alamıyorum güncellemeleri

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
burhan
Cihazım
7100
5 Aralık Güncellemesi üzerine Şubat güncellmesini alamıyorum.
Mart güncellemesi gelmiş ben Şubatı alamadığım için onunda alamıyorum.

Boyut olarak Şubat güncellmesi 304mb yanlış hatırlamıyorsam bana 315 gelmiş indirmeyi yapıyorum.
İndirdikten sonra güncelleme işleniyor diyor sona gelince Güncelle Sorunu yazıyor ve güncelleme yapmıyor.

Farklı wifi lerden indirmeye çalıştım aynı sorun telefonu sıfırladım aynı sorun.

Öncesinde telefonu rootlamıştım ama şu anda rootu kaldırdım bootloadede kapalı üstüne temiz kurulumda yaptım. Hala daha alamıyorum güncellemeleri
telefona yenıden rom atmayı deneyebilirsin yaptığın rom ve rottan kaynaklı olmuş kurcalamışsın sorun şubatta değil bende aralıktayım bilerek yapmamıştım

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
burhan
Cihazım
7100
Merhaba. Ben de aylardır bu uyarıyı alıyorum. Herkes mart güncellemesi yaptı ben hala 8.1deyim. Sebebi nedir sizce
8.1 daha stabil aslında kamerada iyiydi ses ve ekranda iyiydi ben bile 8 e dönmek istedim sen güncellemeleri denetle diyecen 1gb doya iner ama şarjın %80 lerde iken yap 50 den düşükken sorun olur önce 1gblık dosya inecek sonra yüklemeye başlıyacak bu biraz zaman alır internet hızına göre 1 saatte sürebilir

düşeyara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Emre
Cihazım
Mi a2
8.1 daha stabil aslında kamerada iyiydi ses ve ekranda iyiydi ben bile 8 e dönmek istedim sen güncellemeleri denetle diyecen 1gb doya iner ama şarjın %80 lerde iken yap 50 den düşükken sorun olur önce 1gblık dosya inecek sonra yüklemeye başlıyacak bu biraz zaman alır internet hızına göre 1 saatte sürebilir

Hocam işte güncelleme yapmıyor. Belki dediğiniz gibi 8.1 stabildir filan ama ben artık bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sürekli güncel kalsın diye bunu aldık 3 güncellemedir alamıyorum.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
burhan
Cihazım
7100
Hocam işte güncelleme yapmıyor. Belki dediğiniz gibi 8.1 stabildir filan ama ben artık bir sorun olduğunu düşünüyorum. Sürekli güncel kalsın diye bunu aldık 3 güncellemedir alamıyorum.
Ben güncelleme sevmiyorum valla 8 den 9 a geötim aralık ayı okadr ondada sorunlar vardı diğer ocak Şubat Mart güncellemelerş yapmadım aylık çıkan güncellemeler iyi olmuyor

oczipka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
emre
Cihazım
yok
Üstte belirttiğim gibi kurulum yapabilirsiniz bir nevi format

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
burhan
Cihazım
7100
A2 Mart güncellemesinin geri çekilmiş güncelleyenler direk şubat güncellemesi alıyor Mi8 lite de güncellemeyi çekti arkadaş akşam uraklattı sabah yaparım diye kapatıp açtı güncelleme yok :)

Son düzenleme:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
burhan
Cihazım
7100

DejavuTr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Yunus
Cihazım
Mi A2 4/64
Merhaba. Ben de aylardır bu uyarıyı alıyorum. Herkes mart güncellemesi yaptı ben hala 8.1deyim. Sebebi nedir sizce
Root felan yaptın mı ? yaptıysan ondan alamıyorsundur yapmadıysan da kutudaki imeiler ile *#06# ile çıkan imeileri kontrol et

Üst Alt