Yardım Güncelleme yaparken mi note 8 sürekli kitleniyor

s4wcod3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Red Mi Note 8
Konular
20
merhabalar 3-4'tür güncelleme yaparken twrp ekranında kalıyorum sıkıntı olmaya başladı bu durum nasıl kurtulabilirim ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
eğer root kullanmıyorsanız mi flash ile temiz kurulum yapıp twrp yi kaldırın. twrp ile rom yüklenen board id numarası yüksek cihazlar şu günlerde çökme yapıyor malesef ve edl den rom yüklemek gerekiyor.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
merhabalar 3-4'tür güncelleme yaparken twrp ekranında kalıyorum sıkıntı olmaya başladı bu durum nasıl kurtulabilirim ?
Redmi Note 8 mi yoksa Mi 8 mi demek istediniz ? Hangi güncellemeyi yüklemeye çalışıyorsunuz ? Bunu daha belirgin anlatır mısınız ?

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam nasıl yapacağım örnek bir konu varmıdır acaba teşekkürler.
Hocam öncelikle sizin cihaz Redmi Note 8 anladığım kadarıyla. Xiaomi Mi 8 kısmına konuyu açmışsınız. Konuyu adminlerimiz zaten taşıyacaktır. Redmi Note 8 ise örnek konuları forumdan bulabilirsiniz.

Oyla:

netiletisim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Net
Cihazım
Note8
Konular
0
imei repair işlemini yapmışsanız güncelleme yaparken trwp modunda takılır. Redmi Note 8 en son sürümünü indirip manuel olarak mi flash programı ile uygularsanız sorununuz çözülecektir.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
imei repair işlemini yapmışsanız güncelleme yaparken trwp modunda takılır. Redmi Note 8 en son sürümünü indirip manuel olarak mi flash programı ile uygularsanız sorununuz çözülecektir.
imei repair işlemi ile alakası yok hocam bu durumun. bu durum cihazda twrp kurulu olmasıyla alakalı imei tamiri yapılmamış cihazlarada twrp kurulabilir. otadan indirilen güncellemeyi her twrp desteklemiyor. ya orangefox twrp kuracak yada manuel olarak recovery rom indirip twrp den kuracak. yada mi flash ile temiz kurulum yapıp twrp yi kaldıracak..

Oyla:

s4wcod3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Red Mi Note 8
Konular
20
Redmi Note 8 mi yoksa Mi 8 mi demek istediniz ? Hangi güncellemeyi yüklemeye çalışıyorsunuz ? Bunu daha belirgin anlatır mısınız ?
Redmi note 8 hocam kusura bakmayın daha yeniyim cihazı ne zaman güncellesem twrp modunda kalıyor açılmıyor telefon
Hocam öncelikle sizin cihaz Redmi Note 8 anladığım kadarıyla. Xiaomi Mi 8 kısmına konuyu açmışsınız. Konuyu adminlerimiz zaten taşıyacaktır. Redmi Note 8 ise örnek konuları forumdan bulabilirsiniz.
Kusuruma bakmayın.

Peki note 8 en son sürümünü nerden bulacağım ?

imei repair işlemi ile alakası yok hocam bu durumun. bu durum cihazda twrp kurulu olmasıyla alakalı imei tamiri yapılmamış cihazlarada twrp kurulabilir. otadan indirilen güncellemeyi her twrp desteklemiyor. ya orangefox twrp kuracak yada manuel olarak recovery rom indirip twrp den kuracak. yada mi flash ile temiz kurulum yapıp twrp yi kaldıracak..
Hocam tam olarak nasıl yapacağım bunu imei gidermi yaparsam ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bu linkteki dosyayı telefonun hafızasına indir. daha sonra twrp moduna al. Install kısmından bu indirdiğin dosyayı yükle. daha sonra bu twrp ile güncellemeyi yükleyebilirsin. olmazsa son çare olarak mi flash ile rom yüklemen lazım forumda rehberler mevcut..

Oyla:
Üst Alt