Çözüldü Güncelleme TWRP boot ekranına yönlendiriyor

fatih1310

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi9t pro
Konular
16
Arkadaşlar elimde yeni almış olduğum mi9t pro cıhazım var fakat telefonu ayarlardan sıstem guncellemesı yapınca benı once TWRP boot ekranı var ya oraya yonlendırdı nasıl guncelleyebılırım yardımcı olur musunuz ?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar elimde yeni almış olduğum mi9t pro cıhazım var fakat telefonu ayarlardan sıstem guncellemesı yapınca benı once TWRP boot ekranı var ya oraya yonlendırdı nasıl guncelleyebılırım yardımcı olur musunuz ?
İnstall diyerek indirilen dosyayı gösterip yüklerseniz

fatih1310

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi9t pro
Konular
16

fatih1310

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi9t pro
Konular
16

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188

hmozdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9tpro
Konular
2
Aynı sorun bende de var güncellemeyi telefon üzerinden indirip twrpden yükle dediğimde dosya (zip) bozuk hatası verdi işin kötü tarafı bildirim ekranında sürekli güncelleme var uyarısı gözüme batıyor

Kocin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t pro
Konular
3
Aynı sorun bende de var güncellemeyi telefon üzerinden indirip twrpden yükle dediğimde dosya (zip) bozuk hatası verdi işin kötü tarafı bildirim ekranında sürekli güncelleme var uyarısı gözüme batıyor
Hocam hala halledemediysen cevaplayın. ben de aynı sorunu yaşamıştım. Twrp sürümü 3.3.1-22 olmali.forumda mevcut Recovery - [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.3.1-22 Tek Tuş Yükleme Aracı (Alternatif Eklendi)
Daha sonra şuradan indirip aynı şekilde guncelledigin twrpden zip olarak bulup yükleyebilirsin

Delirdek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi mi 9t pr
Konular
0
Hocam hala halledemediysen cevaplayın. ben de aynı sorunu yaşamıştım. Twrp sürümü 3.3.1-22 olmali.forumda mevcut Recovery - [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.3.1-22 Tek Tuş Yükleme Aracı (Alternatif Eklendi)
Daha sonra şuradan indirip aynı şekilde guncelledigin twrpden zip olarak bulup yükleyebilirsin
Merhaba hocam ben aynı şekilde yüklemeye çalışıyorum şifre çözme başarısız gibi bir yazı geldi. Yükleme başarısız diyor sürekli TWRP de nasıl yaparım

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Merhaba hocam ben aynı şekilde yüklemeye çalışıyorum şifre çözme başarısız gibi bir yazı geldi. Yükleme başarısız diyor sürekli TWRP de nasıl yaparım
Zip dosyasını pcden indirin sonra atın telefona güncelleme dosyasını seç diyip güncelleme yapın

Üst Alt